Kar Renkli Görüntülere Sahne Oldu - Son Dakika

Kar Renkli Görüntülere Sahne Oldu

09.01.2012 12:59
Kar Renkli Görüntülere Sahne Oldu, System.String[]

Yozgat'ta akşam saatlerinde başlayan yağmur, yerini sabaha karşı kar yağışına bıraktı.

Yozgat'ta akşam saatlerinde başlayan yağmur, yerini sabaha karşı kar yağışına bıraktı. Kısa sürede etkili olan karın kalınlığı 10 santime ulaşırken, kent merkezinde renkli görüntüler oluştu.

Yoğun kar yağışı ile birilkte Yozgat şehir merkezi beyaz bir görüntüye büründü. Kar yağışı yüksek kesimlerde tipi şeklinde devam ederken, yollarda kar temizleme ve tuzlama çalışmaları yapıldı.

Trafiğe zincir takmadan çıkan sürücüler zor anlar yaşarken, kar yağışına en çok sevinler ise yine çocuklar oldu. Okul bahçelerinde kar topu oynayıp kardan adam yapan çocuklar, karın tadını doyasıya çıkardılar.Uzun süredir kar yağmasını bekleyen vatandaşlar, 'Bu yıl kış mevsimi kurak geçti. Kar yağışıyla birlikte tabiatta beyaz örtüsüne kavuştu. Yaz aylarında su sıkıntısı çekmemek için bu yağışı bekliyordukö dediler.

Yoğun şekilde devam eden kar yağışıyla birlikte ana yollarda sorunlar yaşanmazken, köy yolları ve mahalle aralarında sorunlar yaşanabileceği öğrenildi.

Kar Renkli Görüntülere Sahne Oldu
Kar Renkli Görüntülere Sahne Oldu
Kar Renkli Görüntülere Sahne Oldu

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kar Renkli Görüntülere Sahne Oldu - Son Dakika


Son Dakika

Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi Kiracı, hayatına renk katmak için kaldığı evi yaktı Durak dışında inmek isteyen yolcu, seyir halindeki otobüsün frenine bastı TBMM Başkanı Şentop Ermenistan'ın ambargo söylemini değerlendirdi: Fıkra olarak anlatılacak bir şeydir Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Hazine, iki tahvil ihalesinde 4,8 milyar lira borçlanmaya gitti Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Son Dakika! Azerbaycan ordusu 27 yıl sonra Zengilan şehrini işgalden kurtardı