Kar Şenlikleri'nde Afrin İçin Dualar Edildi - Son Dakika

Kar Şenlikleri'nde Afrin İçin Dualar Edildi

05.03.2018 13:09
Kar Şenlikleri'nde Afrin İçin Dualar Edildi

Denizli’nin Çameli İlçe Belediyesi tarafından geleneksel olarak her yıl gerçekleştirilen Çameli Karkın Kar Şenlikleri, bu yıl şehitlerin anısına düzenlendi.

Denizli'nin Çameli İlçe Belediyesi tarafından geleneksel olarak her yıl gerçekleştirilen Çameli Karkın Kar Şenlikleri, bu yıl şehitlerin anısına düzenlendi. 1800 metre yüksekliğe sahip Karkın Yaylası'nda yapılan şenlikte, doğa yürüyüşü derneklerinin üyeleri ve öğrenciler tırmanış gerçekleştirirken, şehitlerimizin anısına Kuran-ı Kerim tilaveti yapıldı.

Denizli'nin Çameli İlçesi'nde bu yıl dördüncüsü düzenlenen Karkın Kar Şenlikleri'ne Pamukkale Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı'nın sağladığı olanaklarla katılan öğrenciler şenlik alanında karın keyfini yaşadı.

Çameli Belediyesi'nin düzenlediği şenliğe Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, PAÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Halil Tekin ve idari personel ile birlikte çok sayıda PAÜ öğrencisi katılım gösterdi.

Şenlik, başta Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit düşen askerlerimiz ve tüm şehitler anısına okunan Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. Çameli Karkın Kar Şenlikleri'nin açılış konuşmasını yapan Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, "Diğer yıllardan farklı olarak bu yıl şenliğimizin kapsamını değiştirdik ve Afrin şehitlerimize ve tüm şehitlerimize dualarımızı gönderdik. Şu an Torosların başlangıcındayız. Buradan Afrin'e, Dünya'daki tüm terör odaklarına vatanını milletini seven yörük kardeşlerimizin mesajını en sert bir şekilde göndermiş oluyoruz" şeklinde konuştu. - DENİZLİ

Kar Şenlikleri'nde Afrin İçin Dualar Edildi
Kar Şenlikleri'nde Afrin İçin Dualar Edildi
Kar Şenlikleri'nde Afrin İçin Dualar Edildi
Kar Şenlikleri'nde Afrin İçin Dualar Edildi

Kız yurdunda panik! 65 öğrenci yedikleri yemek nedeniyle hastanelik oldu Kız yurdunda panik! 65 öğrenci yedikleri yemek nedeniyle hastanelik oldu Denizli'deki trafik kazasında hayatını kaybeden çift ve oğulları, toprağa verildi Denizli'deki trafik kazasında hayatını kaybeden çift ve oğulları, toprağa verildi Mustafa Denizli, Altaylı futbolcularla görüştü Mustafa Denizli, Altaylı futbolcularla görüştü
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kar Şenlikleri'nde Afrin İçin Dualar Edildi - Son Dakika


Advertisement