Kar Üstünde Deve Kayağı - Son Dakika

Kar Üstünde Deve Kayağı

12.01.2012 12:52
Kar Üstünde Deve Kayağı

Son günlerde etkili olan kar yağışı, başta ulaşım olmak üzere hayatı olumsuz etkilerken, Kastamonulu bir gencin geliştirdiği ve ilgi çeken deve kayağı renkli görüntülere sahne oldu.

Son günlerde etkili olan kar yağışı, başta ulaşım olmak üzere hayatı olumsuz etkilerken, Kastamonulu bir gencin geliştirdiği ve ilgi çeken deve kayağı renkli görüntülere sahne oldu.Geçtiğimiz aylarda Aydın'dan deve getiren Kastamonulu genç Ömer Doğru, kar üstünde deve kayağı geliştirdi. Kuzeykent Mahallesi'ndeki işyerinde beslediği deve ile bölge halkının ilgisini çeken Ömer Doğru, kendi imkanları ile yaptığı kızağı deve ile birleştirip, kendine özgü deve kayağının da mucidi oldu. Daha çok sıcak iklimlerde yaşadığı bilinmesine rağmen zorlu kış şartlarında bile yaşabilen deve ile kayak yapmayı keşfeden Doğru, bunu da ilk olarak 5 yaşındaki oğlu Ilgaz ile denedi.

İşyerinin önündeki yolda oğlu Ilgaz ile birlikte deve kızağı yapan Kastamonulu genç Ömer Doğru, aklına gelen bu düşüncesini hayata geçirdiğini söyledi. Hazırladığı kızağı devenin arkasına bağlayan Doğru, çocuğu ile birlikte deve kayağı yapmanın tadını yaşadığını söyledi.

Oyuncu Merve Boluğur'un düğün kareleri beğeni topladı! Verdikleri bir poz sosyal medyaya damga vurdu Oyuncu Merve Boluğur'un düğün kareleri beğeni topladı! Verdikleri bir poz sosyal medyaya damga vurdu SARAYBOSNA - Türk heyeti Bosna Hersek'teki seçimlerde gözlemci olarak görev aldı SARAYBOSNA - Türk heyeti Bosna Hersek'teki seçimlerde gözlemci olarak görev aldı İstanbul'da 'Sağlıklı Yaşam Şenliği' düzenlendi İstanbul'da 'Sağlıklı Yaşam Şenliği' düzenlendi
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kar Üstünde Deve Kayağı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement