Kar yağışı - Son Dakika

Kar yağışı

05.12.2019 01:05

Ağrı'da akşam saatlerinde başlayan ve etkili olan kar yağışı sonrası kent beyaz örtüyle kaplandı.

Ağrı'da akşam saatlerinde başlayan ve etkili olan kar yağışı sonrası kent beyaz örtüyle kaplandı.

Kentte etkili olan soğuk hava akşam saatlerinde yerini kar yağışına bıraktı. Etkisini artırarak devam eden yağış sonrası kent beyaza büründü.

Kar yağışı, çevre yolunda sürücülere ve yolda yürüyen vatandaşlara zor anlar yaşattı.

Kentte ulaşımın aksamaması için ekiplerce iş makineleriyle yol açma çalışması başlatıldı.

Yağışla sokaklara çıkan vatandaşlar karın tadını gönüllerince eğlenerek çıkardı.

Üniversite öğrencisi Antalyalı Kadir Esmeroğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilk defa kar yağışına şahit olduğunu söyledi.

Kardan dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren Esmeroğlu, "Ağrı'da ilk yılım, ilk kar görüşüm. Antalya'da yüksek rakımlı bölgelere yağdığı için daha önce hiç kar yağışını görmemiştim. İlk kez kar gördüğüm için mutluyum. Havalar soğuk ama yine de çok güzel bir duygu." diye konuştu.

Sertap Toper ise dondurucu soğukların başladığını ve zorlu bir kış mevsiminin kendilerini beklediğini belirterek, "Uzun bir zamandır kışla bir arada değilim. Ağrı'ya geldiğimden beri kar yağıyor. Hava şartları çok kötü, dışarıdaki evsiz insanlar nasıl yaşıyor çok merak ediyorum. Biz de arkadaşlarımızla beraber dışarıya çıkarak yürüyüş yapıp kar topu oynadık, fotoğraf çektik." ifadesini kullandı.

Kar yağışı
Kar yağışı
Kar yağışı
Kar yağışı

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kar yağışı - Son Dakika


Son Dakika

Kervansaray Holding'e kayyum ataması sırasında rüşvet dağıtıldığı iddiası HSK'ya taşındı Son Dakika! CHP'den istifa eden Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy tutuklandı Avukatlık ücretlerinin fiyatı değişti! İşte yeni tarife Göztepe, milli takımdan mazeret sunmadan geri dönmeyen Poko'yu takımdan gönderdi Son Dakika! MHP lideri Bahçeli'den Alaattin Çakıcı açıklaması: Benim dava arkadaşımdır; ülkücüden mafya, mafyadan da ülkücü olmaz Ozan Tufan'dan transfer itirafı: Crystal Palace Sörloth'u alınca benim transferim olmadı Ahmet Çakar'dan Terim ve maçın hakemine sert sözler: Ben o zaman 40 yıl hokkabazlık yapmışım 23 banka ve 30 finansal kuruluş arasında protokol imzalanarak esnafa kredi yapılandırma kolaylığı sağlandı