Kar Yağışı Altında Havuz Keyfi - Son Dakika

Kar Yağışı Altında Havuz Keyfi

17.02.2012 15:39
Kar Yağışı Altında Havuz Keyfi, System.String[]

Denizli Valisi Abdülkadir Demir "Dışarıda kar yağıyor. Arkadaşlarımız havuzda yüzüyor. Bu güzelliği yaşıyor. Bütün Türkiye'yi buradaki termal tesislere davet ediyoruz" dedi.

Kar yağışının etkili olduğu Denizli'de Vali Abdülkadir Demir, Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, Pamukkale'deki antik termal havuzun kenarında yorgunluk attı.

Yurdu etkisi altına alan kar yağışı dün geceden itibaren Denizli'de de etkili oldu. Kar kalınlığı yüksek kesimlerde 40 santimetreyi bulurken, bazı ilçelerde okullar tatil edildi. Denizli'de hava sıcaklığı 3 dereceye kadar düşerken, Vali Abdülkadir Demir, Belediye Başkanı Ak Partili Osman Zolan, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, Pamukkale antik havuzunun kenarında bir süre oturup dinlendi. Denizli Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin, Denizli Ticaret Odası Başkanı Necdet Özer ve AK Parti İl Başkanı Avni Örki de bazı basın mensuplarıyla, yalnız oturmakla yetinmeyip su sıcaklığı 32 derece olan antik doğal termal havuza girip yüzmenin keyfini yaşadı.

Denizli Valisi Abdülkadir Demir ise havuza girmeyip basın mensuplarının fotoğraf makineleri ve kameralarıyla yüzenleri görüntülemeyi tercih etti. Vali Demir, "Dışarıda kar yağıyor. Arkadaşlarımız havuzda yüzüyor. Bu güzelliği yaşıyor. Bütün Türkiye'yi Denizli'ye, Pamukkale'ye, Karahayıt'a ve buradaki termal tesislere davet ediyoruz" dedi. - Denizli

Kar Yağışı Altında Havuz Keyfi
Kar Yağışı Altında Havuz Keyfi
Kar Yağışı Altında Havuz Keyfi
Kar Yağışı Altında Havuz Keyfi
Kar Yağışı Altında Havuz Keyfi

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kar Yağışı Altında Havuz Keyfi - Son Dakika


Son Dakika

Meteoroloji'den 9 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz İETT otobüsünde mastürbasyon yapan sapığa "cinsel taciz" suçundan ev hapsi verildi