Kar Yağışı, Dikkatsizlik ve Aşırı Hız Kazaları Beraberinde Getirdi - Son Dakika

Kar Yağışı, Dikkatsizlik ve Aşırı Hız Kazaları Beraberinde Getirdi

19.01.2012 15:42
Kar Yağışı, Dikkatsizlik ve Aşırı Hız Kazaları Beraberinde Getirdi, System.String[]

Yozgat şehir merkezinde mobese kameralarına yansıyan görüntülerde dikkatsizlik ve aşırı hızın kazalara sebep olduğu görüldü.

Yozgat şehir merkezinde mobese kameralarına yansıyan görüntülerde dikkatsizlik ve aşırı hızın kazalara sebep olduğu görüldü.

Mobese kameraları tarafından kaydedilen ilk kaza, Esentepe Mahallesin Emniyet Müdürlüğü Kavşağı'nda meydana geldi. Trafik lambalarının yanıp söndüğü anda kontrolsüz olarak yola çıkan bir araca aşırı hız yapan başka bir araç çarptı.

İkinci kaza şehir merkezi Terminal Kavşağı'nda oldu. Kar yağışı sonrası süratli bir şekilde seyreden araç kayarak başka bir araca çartı, daha sonra kaldırıma çıkarak durabildi.

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Kar Yağışı, Dikkatsizlik ve Aşırı Hız Kazaları Beraberinde Getirdi - Son Dakika


Son Dakika

Hatay'daki terör saldırısının ardından akıllara ABD'nin uyarısı geldi Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Son Dakika: Hatay'da terör saldırısı! Herhangi bir can kaybı yok, operasyon devam ediyor Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan: Kadın birlikleri oluşturup eğitimlere başlıyoruz Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi Son Dakika: Bakan Koca tek tek sıraladı! İşte İstanbul için planlanan koronavirüs tedbirleri Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu