Kar Yağışı Nedeniyle Ekiplerin Yol Açma Çalışmaları Aralıksız Sürüyor - Son Dakika

Kar Yağışı Nedeniyle Ekiplerin Yol Açma Çalışmaları Aralıksız Sürüyor

17.02.2012 15:41
Kar Yağışı Nedeniyle Ekiplerin Yol Açma Çalışmaları Aralıksız Sürüyor, System.String[]

Türkoğlu ilçesi Beyoğlu beldesinde yoğun kar yağışı nedeniyle belediyeye bağlı ekipler tarafından yolların kapanmaması için çalışmalar devam ediyor.

Türkoğlu ilçesi Beyoğlu beldesinde yoğun kar yağışı nedeniyle belediyeye bağlı ekipler tarafından yolların kapanmaması için çalışmalar devam ediyor.

Tipi şeklinde başlayan kar yağışı etkisini sürdürüyor. Yüksek kesimlerde kar kalınlığı 40 santimetreye kadar ulaştı.

Sabah tipi şeklinde başlayan kar yağışının halen devam ettiğini belirten Beyoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, özellikle beldeye bağlı Karalar ve Sarılar mahallelerinde karın etkisinin daha fazla hissedildiğini belirtti.

Okumuş, şunları kaydetti:

"Şu ana kadar trafikte herhangi bir aksaklık yaşanmadı iki ekip tarafından sürdürdüğümüz çalışmalar ile kapalı herhangi bir bağlantı yolu bulunmamaktadır. Yollarında herhangi bir aksaklık yaşanmaması için ekiplerimiz durmaksızın çalışmalarını sürdürüyor."

- KAHRAMANMARAŞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kar Yağışı Nedeniyle Ekiplerin Yol Açma Çalışmaları Aralıksız Sürüyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız "Türk ürünlerine boykot gündemimizde yok" diyen Fransız Bakan'dan AB'ye küstah çağrı: Türkiye'ye karşı önlem alın Türk İHA'larından nokta atışı! Dağlık Karabağ'ın sözde Savunma Bakanı Harutyunyan böyle vuruldu Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Mardin'de 1700 yıllık kilise 7 milyon 250 bin liraya internetten satışa çıkarıldı Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Koronavirüse yakalandıktan sonra ten rengi değişen Çinli doktor normale döndü