Kar Yağışı Ulaşımı Olumsuz Etkiliyor (Fotoğraflı-Görüntülü - Son Dakika

Kar Yağışı Ulaşımı Olumsuz Etkiliyor (Fotoğraflı-Görüntülü

Beypazarı-Kıbrısçık karayolunda kar nedeniyle ulaşım güçlükle sağlanıyor.

Kar Yağışı Ulaşımı Olumsuz Etkiliyor (Fotoğraflı-Görüntülü, System.String[]

Beypazarı- Kıbrısçık karayolunda kar nedeniyle ulaşım güçlükle sağlanıyor.

Gece geç saatlerde başlayan ve aralıklarla etkisini sürdüren kar yağışı nedeniyle Beypazarı-Kıbrısçık karayolunda araçlar güçlükle ilerliyor.

Nallıkaşı, Karaşar Beldesi, Aysantı, Burgaz ve Kirazyanı geçitlerinde de kar yağışı ve sis nedeniyle ulaşım aksıyor.

Karayolları 43. Şube Şefliği yetkilileri, karla mücadele çalışmalarının aralıksız sürdürdüğünü, bölgede etkili olan kar nedeniyle yolun geçici bir süreyle kapandığını ancak kısa sürede tekrar ulaşıma açıldığını bildirdi.

Yetkililer, sürücüleri araçlarında çekme halatı, takoz bulundurmaları ve zincirsiz kesinlikle yola çıkmamaları konusunda uyardı.

- ANKARA

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 14:05 - Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kar Yağışı Ulaşımı Olumsuz Etkiliyor (Fotoğraflı-Görüntülü - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Komşusuyla yasak aşk yaşayan kadının koronavirüs testi pozitif çıktı Sosyal medyada 'mafya hizmeti' reklamı yapan kişi tutuklandı Bakan Koca, İstanbul, Ankara, İzmir ve Konya'daki son durumu paylaştı Azerbaycan ordusu ilerlerken AB ve Rusya'dan peş peşe ateşkes çağrısı Babasını baltayla öldürdü, savunmasında "Babanı öldür' diye sesler duydum" dedi Gerilimi artıracak hamle! ABD, Girit Adası'ndaki üsse savaş gemisi gönderiyor Keçi otlatan lise öğrencisine cinsel saldırıda bulunan sanık 4 ay sonra tahliye edildi Azerbaycan, Ermenistan askerlerinin havaya uçurulduğu anı paylaştı