Kara Saplanan Otomobil Sürücüsünün İmdadına Vali Yetişti - Son Dakika

Kara Saplanan Otomobil Sürücüsünün İmdadına Vali Yetişti

12.01.2012 16:58
Kara Saplanan Otomobil Sürücüsünün İmdadına Vali Yetişti, System.String[]

Kütahya'nın merkeze bağlı Büyüksaka Köyü'nden kent merkezine gelmek isteyen Tuna Karabayram yönetimindeki otomobil kara saplandı.

Oğuzhan KILIÇ Kütahya,(DHA)

Kütahya'nın merkeze bağlı Büyüksaka Köyü'nden kent merkezine gelmek isteyen Tuna Karabayram yönetimindeki otomobil kara saplandı. İl Özel İdaresi'nin yol açma çalışmaları incelemekten dönen Kütahya Valisi Kenan Çiftçi, kara saplanan otomobili önce ittirdi, daha sonra halatla jeepe bağlayıp çektirdi.

Alınan bilgilere Kütahya Valisi Kenan Çiftçi, kar yağışı nedeniyle kapanan merkeze bağlı Büyüksaka ve civar köylerdeki yol açma çalışmalarını yerinde inceledi. Kent merkezine dönmekte olan Kütahya Valisi Kenan Çiftçi Büyüksaka Köyü yakınlarında bir şirkette özel güvenlik görevlisi olarak çalışan Tuna Karabayram yönetimindeki 43 RH 175 plakalı otomobilin yolda mahsur kaldığını gördü.

Vali Kenan Çiftçi, İl Genel Meclisi Başkanı Seyit Ömer Durmuş, İl Özel İdaresi Sekreteri Salih Akkaya ve basın mensuplarıyla birlikte kara saplanmış olan otomobili ittirdi. Ardından da kendisinin içinde bulunduğu jeepe halatla otomobili bağladı. Otomobil sürücüsü Tuna Karabayram, aracını kardan çıkartıp ana yola kadar çekilmesini sağlayan Vali Kenan Çiftçiye Teşekkür etti. Tuna Karabayram basın mensuplarına, Kestirme diye diğer yolu kullanmak istedim ancak yoğun kar nedeniyle yol kapanmış. Vali beyin aracını karşımda görünce şaşırdım. Kendisi bizzat ilgilenerek arabamın kardan kurtulmasına yardım etti. Kardan kurtulan aracımı kendisinin içinde olduğu araçla yola kadar çekti. Kendisine çok teşekkür ediyorum dedi.

(

Kara Saplanan Otomobil Sürücüsünün İmdadına Vali Yetişti
Kara Saplanan Otomobil Sürücüsünün İmdadına Vali Yetişti
Kara Saplanan Otomobil Sürücüsünün İmdadına Vali Yetişti

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kara Saplanan Otomobil Sürücüsünün İmdadına Vali Yetişti - Son Dakika


Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı Ermenistan, Dağlık Karabağ'a getirdiği PKK'lı teröristlere Azerbaycan askeri üniforması giydirdi 6 maçta 6 gol atan Alanyasporlu Davidson, Süper Lig gol krallığında zirveye oturdu