Son Dakika Haberleri: 'Kara Yazı' Dizisinde Gülper Özdemir Güzelliğiyle Dikkatleri Üzerine Çekti

'Kara Yazı' Dizisinde Gülper Özdemir Güzelliğiyle Dikkatleri Üzerine Çekti

11 ay önce

Kanal D'nin dün akşam başlayan 'Kara Yazı' dizisi izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı. Oyunculardan en çok Derya Uluçınar'ı oynayan Gülper Özdemir'in kim olduğu merak edildi.

 Kanal D dün yepyeni bir dizi ile izleyiciyi ekrana bağlamayı başardı. Başrollerini Haluk BilginerEmre Kınay, Zeynep Çamcı, Ushan Çakır gibi oyuncuların aldığı 'Kara Yazı' dizisinde en çok merak edilen isim Gülper Özdemir oldu.

SIFIR MAKYAJLA BİLE GÜZELLİĞİ DİKKATLERDEN KAÇMADI

Gülper Özdemir, dizide Uluçınar Ailesi'nin ortanca kızı olan Derya Uluçınar rolünde yer alıyor. Özdemir, dizide sıfır makyajla yer aldığı sahnelerde bile güzelliği ile dikkat çekmeyi başardı.

GÜLPER ÖZDEMİR KİMDİR?

Gülper Özdemir 18 Kasım 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. 1.76 boyunda ve 57 kilo ağırlığında olan Gülper Özdemir akrep burcu ve kahverengi göz rengine sahip. Amerika'da Truman State University'de eğitimini tamamlayan güzel oyuncu aynı zamanda Almanya'da RheinMain University of Applied Sciences okulundan mezun olmuştur. İlk olarak oyunculuk hayatına 'Bana Sevmeyi Anlat' dizisi ile merhaba diyen Gülper Özdemir şu günlerde 'Kara Yazı' dizisinin başarısı için ter döküyor.

İşte güzeller güzeli oyuncu Gülper Özdemir:YORUMLAR


Donarak Can Verdi! 3 Yaşındaki Çocuğu Kreşin Bahçesinde Unuttular Acun Açıkladı! Gönüllülerde Yarışan Melih'in Babası da Zamanında Survivor'da Yarışmış

YPG Saflarında Öldürülen Hollandalı Teröristi Bordo Bereli Vurmuş