-
Kara yollarında durum - Son Dakika

Kara yollarında durum

06.12.2020 08:47
Kara yollarında durum

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu'nun Şekerpınar- Gebze kavşakları 0-11. kilometrelerindeki üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle her gün 22.00-06.00 saatlerinde (İstanbul-Ankara) Şekerpınar Kavşağı'nda otoyol trafiğe kapatılıyor. Bu nedenle ulaşım, D-100 yoluna yönlendirilerek Gebze gişelerinden tekrar otoyola katılım sağlanıyor.

Anadolu Otoyolu'nun Yeniçağa- Dörtdivan kavşakları 2-3. kilometrelerindeki heyelan ıslahı ve üstyapı onarım çalışmaları sebebiyle İstanbul-Ankara istikametinde sağ şerit trafiğe kapatılırken, ulaşım diğer şeritlerden kontrollü sürdürülüyor.

Akhisar- Manisa yolunun 5-6. kilometrelerindeki kavşak yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü devam ediyor.

Silifke-Erdemli- Mersin yolunun 47-48. kilometrelerindeki alt geçit yapım, Amasya- Turhal yolunun 26-56. kilometrelerindeki köy kavşak bağlantılarının yapım çalışmaları nedeniyle bu kesimlerde ulaşım kontrollü sürdürülüyor.

Konya- Ereğli yolunun 3-6. kilometrelerindeki üstyapı yenileme çalışmaları sebebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü gerçekleştiriliyor.

Kayseri- Kırşehir yolunun 6-7. kilometrelerindeki (Himmetdede Geçişi ) köprü yapım çalışmaları devam ettiğinden ulaşım iki yönlü sağlanıyor.

Trabzon- Maçka yolunun 0-1. kilometrelerindeki asfalt çalışmaları dolayısıyla 20.00-08.00 saatlerinde ulaşım tek şeritten kontrollü devam ediyor.

Finike- Kumluca yolunun 8. kilometresindeki köprü genleşme derzi bakım-onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım Antalya istikametinden iki yönlü gerçekleştiriliyor.

Çanakkale- Lapseki yolunun 17-21. kilometrelerinde Tekirdağ-Çanakkale- Savaştepe Otoyolu kapsamındaki üst geçit çalışmaları sebebiyle ulaşıma bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü izin veriliyor.

YORUMLAR
500
Fatih Erbakan'dan Millet İttifakı'nı yerden yere vurdu Fatih Erbakan'dan Millet İttifakı'nı yerden yere vurdu Dağda değil köyde yetişiyor, çiftçinin yüzü gülüyor Dağda değil köyde yetişiyor, çiftçinin yüzü gülüyor TEM'de taş yüklü hafriyat kamyonu önce bariyerlere çarptı, sonra şarampole devrildi TEM'de taş yüklü hafriyat kamyonu önce bariyerlere çarptı, sonra şarampole devrildi

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kara yollarında durum - Son Dakika


Advertisement