Kara yollarında durum - Son Dakika

Kara yollarında durum

05.12.2021 08:12
Kara yollarında durum

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu'nun Gümüşova-Kavacık Kavşağı kesimlerindeki viyadüklerin genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle 22.00-06.00 saatlerinde şerit daraltması yapılıyor.

Bartın- Safranbolu yolunun 5-8. kilometrelerinde üstyapı yenileme çalışmaları dolayısıyla ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sağlanıyor.

Aksaray-Ulukışla-Pozantı yolunun 1-3. kilometrelerinde yapım çalışmaları sebebiyle ulaşıma servis yolundan izin veriliyor.

İnönü- Kütahya yolunun 41-42. kilometrelerinde bulunan Sporkent Köprüsü'nde genleşme derzi bakım onarım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü devam ediyor.

Söke-Milas yolunun 26. kilometresinde menfez yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım, bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü gerçekleştiriliyor.

Konya- Ereğli yolunun 2-8. kilometrelerinde bordür çalışmaları sebebiyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Nurdağı- Gaziantep yolunun 2-4. kilometrelerinde yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sürdürülüyor.

Nevşehir- Ürgüp yolunun 4-28. kilometrelerinde yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım bölünmüş yolun bir bölümümden iki yönlü olarak sağlanıyor.

Trabzon- Rize yolunun 26. kilometresinde Araklı Tüneli'nin Trabzon-Rize yönünde bulunan güney tüpünde yapılacak elektrik sistemi bakım onarım çalışması sebebiyle bugün saat 18.00'e kadar tünel trafiğe kapatılacak. Bu kesimde ulaşıma servis yolundan izin verilecek.

Ardahan- Göle yolunun 37-39. kilometrelerinde yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri önem taşıyor.

YORUMLAR
500
Trabzonspor'un şampiyonluğu binlerce kişinin katılımıyla Berlin'de kutlandı Trabzonspor'un şampiyonluğu binlerce kişinin katılımıyla Berlin'de kutlandı Kızılcahamam Çağatay Orta Okulu, Tag Ragbi müsabakalarında üçüncü oldu Kızılcahamam Çağatay Orta Okulu, Tag Ragbi müsabakalarında üçüncü oldu Dinlenme tesisinde karşılan Kayserispor ve Sivasspor taraftarları birbirine girdi: 8 yaralı Dinlenme tesisinde karşılan Kayserispor ve Sivasspor taraftarları birbirine girdi: 8 yaralı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kara yollarında durum - Son Dakika


Advertisement