Kara yollarında durum - Son Dakika

Kara yollarında durum

26.12.2021 08:37
Kara yollarında durum

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, İzmir- Aydın Otoyolu'nun 5-7. kilometrelerinde Kızılcapınar-1 viyadüğünde yürütülen derz onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım, bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sürdürülüyor.

TEM Otoyolu'nun Kumburgaz-Çatalca kavşakları 0-6. kilometrelerinde, Ankara istikametinde 22.00-06.00 saatlerinde köprü onarım çalışması yapılacak. Bu nedenle yolun bir şeridi trafiğe kapatılırken, ulaşım diğer şeritten sağlanacak.

Balıkesir- Akhisar yolunun 2-3. kilometrelerinde köprü genleşme derzi bakım onarım çalışması dolayısıyla ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü devam ediyor.

Karasu- Sakarya yolunun 52-53. kilometrelerinde (Topça Kavşağı) köprü derzleri yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım yan yollardan gerçekleştiriliyor.

Taşucu-Silifke-Erdemli yolunun 30-34. kilometrelerinde (Büyükeceli ve Yanışlı mevkisi arası) yapım çalışmaları nedeniyle 09.00-17.00 saatlerinde ulaşıma kontrollü izin veriliyor.

Nevşehir- Ürgüp yolunun 10-15. kilometrelerinde yapım çalışması dolayısıyla ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sürdürülüyor.

Tokat- Niksar yolunun 33-35. kilometrelerinde yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yolunun 36-40. kilometrelerinde İmrendi alt geçidi yapım çalışmaları nedeniyle her iki yön trafiğe kapatılarak ulaşıma servis yollarından izin veriliyor.

Beyşehir-Seydişehir yolunun 13-14. ile 22-26. kilometrelerinde yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü gerçekleştiriliyor.

İyidere- Rize yolunun 5-6. kilometrelerindeki Sarayköy-1 ve Sarayköy-2 tünellerinin İyidere-Rize yönünde bulunan güney tüplerinde elektrik sistemi bakım-onarım çalışması sebebiyle saat 17.00'ye kadar tüneller trafiğe kapatılacak, ulaşım servis yolundan devam edecek.

YORUMLAR
500
LPG'ye 37 kuruş zam geldi! İşte güncel fiyatlar LPG'ye 37 kuruş zam geldi! İşte güncel fiyatlar İzmir Tabip Odası'ndan Beyaz Miting Çağrısı: 'Mesleğimiz, Sağlığımız Alarm Veriyor, Gelin Birlikte 'Dur' Diyelim' İzmir Tabip Odası'ndan Beyaz Miting Çağrısı: 'Mesleğimiz, Sağlığımız Alarm Veriyor, Gelin Birlikte 'Dur' Diyelim' Kavurucu sıcaklar geliyor! Hava sıcaklığı hafta sonu 40 dereceyi bulacak Kavurucu sıcaklar geliyor! Hava sıcaklığı hafta sonu 40 dereceyi bulacak
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kara yollarında durum - Son Dakika


Advertisement