Karabağlar'da AK Partili kadınlardan evlere çevrim içi ziyaret - Son Dakika

Karabağlar'da AK Partili kadınlardan evlere çevrim içi ziyaret

05.05.2021 11:27
Karabağlar'da AK Partili kadınlardan evlere çevrim içi ziyaret, System.String[]

AK Parti Karabağlar Kadın Kolları üyeleri, tam kapanma döneminde ev ziyaretlerine gidemeyince evlere internet üzerinde çevrim içi konuk oldu.

AK Parti Karabağlar Kadın Kolları üyeleri, tam kapanma döneminde ev ziyaretlerine gidemeyince evlere internet üzerinde çevrim içi konuk oldu.

AK Parti Karabağlar İlçe Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Karabağlar Kadın Kolları Başkanı ve Karabağlar Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Serap Eyce, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte değişik mahallerde tespit ettikleri aileleri internet üzerinden ziyaret etti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Eyce, önceden tespit edilen ailelerle planlama yaparak aynı anda çevrim içi sohbet platformları üzerinden bir araya geldiklerini belirtti.

İnternet üzerinden de olsa aileleri ziyaret etmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Eyce, "Tam kapanma döneminin vatandaşları dinlemekten ve varsa sorunlarını çözmekten uzak duracağımız anlamına gelmemesi gerekiyordu. Biz de çareyi, gidemediğimiz mahallelere giremediğimiz evlere internet üzerinden çevrimiçi olarak girmekte bulduk. Ailelerle canlı olarak sohbet ediyor, ramazan aylarını kutluyor, dilek ve temennilerini dinliyoruz. Birçok aile bu zor dönemde, çevrimiçi misafirliğimizi isteyerek ve sevinç içinde karşılayarak kabul etti. Bu da bizim daha çok mutlu etti." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Karabağlar'da AK Partili kadınlardan evlere çevrim içi ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İzmir'de seyirci krizi büyüyor! Göztepe'de yönetim maça gitmeme kararı aldı İzmir'de seyirci krizi büyüyor! Göztepe'de yönetim maça gitmeme kararı aldı Aslan, Yeni Malatya karşısında şampiyonluk kovalıyor! Canlı anlatım Aslan, Yeni Malatya karşısında şampiyonluk kovalıyor! Canlı anlatım Fenerbahçe, Kayseri deplasmanında mucize peşinde! Canlı anlatım Fenerbahçe, Kayseri deplasmanında mucize peşinde! Canlı anlatım Muharrem İnce'nin partisinin ismi ve logosu sızdı Muharrem İnce'nin partisinin ismi ve logosu sızdı Göztepe'de kaos! İzmir ekibinin yöneticileri, maça gitmemeyi tartışıyor Göztepe'de kaos! İzmir ekibinin yöneticileri, maça gitmemeyi tartışıyor Vali Yerlikaya ile görüşen yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı uyardı: Sakın kapıları zorlamayın, yaptırımları ağır olacak Vali Yerlikaya ile görüşen yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı uyardı: Sakın kapıları zorlamayın, yaptırımları ağır olacak Göztepe maçı öncesi kalabalık Beşiktaş kafilesi kriz çıkardı Göztepe maçı öncesi kalabalık Beşiktaş kafilesi kriz çıkardı İsrail'den gelen yolculardan PCR testi istenecek İsrail'den gelen yolculardan PCR testi istenecek
Advertisement