Son Dakika Haberleri: Karabük-Ankara Yolundaki Kavşak Çalışmaları

Karabük-Ankara Yolundaki Kavşak Çalışmaları

2 yıl önce

AK Parti Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal, Ankara-Karabük karayolu üzerindeki Eskipazar Mermer Kavşağı ve Cumayanı geçişi ihalelerinin yapılacağını bildirdi.

Karabük-Ankara Yolundaki Kavşak Çalışmaları, System.String[]
AK Parti Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal, Ankara-Karabük karayolu üzerindeki Eskipazar Mermer Kavşağı ve Cumayanı geçişi ihalelerinin yapılacağını bildirdi.

Milletvekili Uysal, yaptığı yazılı açıklamada, kazaların sık yaşandığı iki alanın yapım işi ve muhtelif kesimlerde heyelan ıslahı işi ihalesinin 19 Haziran 2018'de yapılacağını ifade etti.

Daha önce bu iki alanda yetkililerle incelemede bulunduklarını aktaran Uysal, şunları kaydetti:

"Eskipazar ilçe girişi için çok önemli bir yer olan Mermer Kavşağı ile Cumayanı köyü geçişinde anayola yapılan kontrolsüz giriş çıkışlar nedeniyle yayaya çarpmalı, ölümlü trafik kazaları meydan gelmektedir. Mevcut yerlerde trafik güvenliği, mal ve can emniyeti açısından daha güvenli hale getirilmesi için hızlıca çalışmalarımızı yaptık ve ihale aşamasına geldik. Karabük'ümüz AK Parti iktidarında her alanda çok önemli yatırımlar aldı, almaya da devam ediyor. Bu yatırımlar sayesinde kentimizin gelişmesi hızlandı, bundan sonra yapılacak yatırımlarla da gelişmeye devam edecek. Eskipazar ilçemize ve Karabük'ümüze vermiş olduğumuz bir sözü daha yerine getirmenin mutluluğunu, hep birlikte yaşıyoruz."
Haber Yayın Tarihi: 11.05.2018 09:40 Kaynak: AAOyuncu Özge Özpirinçci, siyah bikinisiyle amuda kalktı Trans birey katilinden iğrenç savunma: Bana, "Üç kişi toplu ilişkiye girelim" dedi Son Dakika! İngiltere'nin yeni başbakanı "Osmanlı torunu" oldu