Karabük Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Vekili Murat Açıklaması - Son Dakika

Karabük Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Vekili Murat Açıklaması

05.01.2012 13:40
Karabük Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Vekili Murat Açıklaması, System.String[]

Karabük Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Vekili İzzet Murat, "Bünyemizde çalışan sözleşmeli personellerimiz ile yeniden sözleşme yeniledik" dedi.

Karabük Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Vekili İzzet Murat, "Bünyemizde çalışan sözleşmeli personellerimiz ile yeniden sözleşme yeniledik" dedi.

Murat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, müdürlükleri bünyesinde ki bazı projelerde çalışan sözleşmeli personelleri ile yeniden sözleşme imzalayarak çalışmalara kaldıkları yerden devam edeceklerini söyledi.

İçlerinde Ziraat Mühendisi ve Veteriner Hekimlerinde bulunduğu personelleri ile sözleşmelerin imzalandığını anlatan Murat, konuşmasına şöyle devam etti:

"Bundan sonraki çalışmalarımızda devamlı olarak yeni projeler üretip, o projeleri gerçekleştirmek için İl ve İlçe Müdürlükleri ve çiftçilerle işbirliği içinde çalışmalarımızı yapacağız. Çiftçilerimiz türlü konuda kendilerini geliştirmeleri gerekmektedir. Bizde bu konuda her zaman yanlarındayız. Personellerimize tekrar hayırlı olsun."

- KARABÜK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Karabük Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Vekili Murat Açıklaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Portekizli eski futbolcu Raul Meireles: Fenerbahçe'deyken tutkumu kaybettim Oltasına takılan 27,5 kilo ağırlığındaki sazanı suya bırakıp gönülleri fethetti Vatandaşa ucuza satmak yerine depoda bekletilen bir ton balık çürüdü Alkollüyken zincirleme trafik kazasına karışan Ahmet Kural'a hapis istemiyle dava açıldı Milyonları ilgilendiren borç yapılandırmasında son başvuru tarihi 31 Aralık Merkez Bankası'nın resmi rezervleri yüzde 4,9 azaldı Muhtar olduğuna kimseyi inandıramayan genç, kimliğini göstermek zorunda kalıyor Paşinyan'ın PKK yandaşları ile omuz omuza halay çektiği görüntüler yeniden gündemde!