Tavuğun bovling labutuna benzeyen yumurtası şaşırttı - Son Dakika

Tavuğun bovling labutuna benzeyen yumurtası şaşırttı

24.05.2022 20:26

Karabük'te bovling labutuna benzeyen tavuk yumurtası görenleri şaşırttı.

Karabük'te bovling labutuna benzeyen tavuk yumurtası görenleri şaşırttı.

Merkeze bağlı Arıcak köyünde yaşayan Ferhat Yıldırım, dün sabah kümesteki yumurtaları alırken bunlardan birinin farklı olduğunu gördü.

Yaklaşık 7 santimetre uzunluğunda bovling labutuna benzeyen yumurtayı görünce şaşıran Yıldırım, yumurtayı buzdolabına koyarak hatıra olarak saklamaya başladı.

Yıldırım, yaptığı açıklamada, konuyla ilgili yetkililerle görüştüğünü belirterek "Yumurtanın şeklinin farklı olmasının tavuğun kalsiyum eksikliğinden kaynaklandığını söylediler. İlk görünce yumurta mı ya da faklı bir şey mi diye düşündüm. Sonra yumurta olduğunu anladım." dedi.

YORUMLAR
500
Başörtüsünü Çıkardı! Son Görüntüsü Şaşırttı! Başörtüsünü Çıkardı! Son Görüntüsü Şaşırttı! Tavuk işletmesinde balçık temizliğinde zehirlenen 10 işçiden 9'u taburcu Tavuk işletmesinde balçık temizliğinde zehirlenen 10 işçiden 9'u taburcu
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Tavuğun bovling labutuna benzeyen yumurtası şaşırttı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement