Karabük'te Umre Kayıtları Başladı - Son Dakika

Karabük'te Umre Kayıtları Başladı

06.01.2012 13:08
Karabük'te Umre Kayıtları Başladı, System.String[]

Karabük İl Müftüsü Halil Bektaş, illerinde 2012 Umre kayıtlarının başladığını, Müftülük olarak gerekli bütün hazırlıkları tamamladıklarını bildirdi.

Karabük İl Müftüsü Halil Bektaş, illerinde 2012 Umre kayıtlarının başladığını, Müftülük olarak gerekli bütün hazırlıkları tamamladıklarını bildirdi.

Bektaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bir önceki yıl illerinden 1400 kişinin Umreye gittiğini, bu yıl sayının daha fazla olacağını söyledi.

Kayıtların 3 farklı kategoride yapıldığını anlatan Bektaş, şöyle dedi:

"Otel konaklama türü, normal konaklama türü ve ekonomik konaklama türü olarak üç farklı kategoride kayıtlar yapılmaktadır. Konaklama türü ve süresine bağlı olarak, Umre ücretleri de farklılık göstermektedir. Kişi başı 895 avrodan başlayan fiyatlarla kayıtlar yapılmaktadır. İl Müftülüğümüz internet sayfasından ve 424 35 21 nolu telefondan veya İl ve ilçe müftülüklerine gelerek ayrıntılı bilgi edinilebilir."

- KARABÜK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Karabük'te Umre Kayıtları Başladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Buse Varol, 1,5 yaşındaki oğluna İstiklal Marşı'nı okutarak Şevval Şahin'e gönderme yaptı Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler: Sende zerre kadar yürek varsa eşimle ilgili değil, benimle ilgili konuş Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Charlie Hebdo dergisinin skandal karikatürüne sert tepki: Ahlaksızlar, namussuzlar Son Dakika! Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan Charlie Hebdo dergisi yetkilileri hakkında resen soruşturma Gözü dönmüş eş, aldattığından şüphelendiği 17 yıllık karısını boğarak öldürdü Katıldığı program sonrası Türkiye'de gündem olan Şevval Şahin'in sevgilisi Yiğit Marcus Aral'dan tehdit Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Bülent Çaplı, sessiz sedasız istifa etti Sokak ortasında kangal dehşeti! Küçük Batuhan o anları anlattı: Bana saldırdı, ben de onun boğazını sıktım