Karabük'ten Kısa Kısa - Son Dakika

Karabük'ten Kısa Kısa

23.10.2018 15:42
Karabük'ten Kısa Kısa

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Artı Kariyer Kulübü tarafından "Kişisel Gelişim" konferansı düzenlendi.

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Artı Kariyer Kulübü tarafından "Kişisel Gelişim" konferansı düzenlendi.

KBÜ Tıp Fakültesi Konferans Salonu'nda düzenlenen konferansta konuşan haber spikeri Burak Törün, "Etkili İletişim ve Beden Dili" konusunda sunum yaptı.

Törün, sunumda yaptığı konuşmada, insanlarla iyi iletişim kurmanın önemli olduğu söyledi.

İletişimin, duygu ve düşüncelerin her yolla karşı tarafa aktarılması olduğunu ifade eden Törün, "Duygu ve düşüncelerimizi en güzel şekilde aktarmak içinde bizim sevgiye ihtiyacımız var. İletişim seninle başlar. Kişi önce kendisiyle iletişim kurmalıdır. Eğer bir insan kendisiyle iletişim kurmuyorsa dışarıya dönük iletişim kuramaz. Kendinizin CEO'su olun. Bir insan kendisini ve başkalarını sevmiyorsa iyi bir iletişimci olamaz." diye konuştu.

- "Giyotin" oyunu sahnelendi

KBÜ Tiyatro Kulübü tarafından 15 Temmuz Şehitler Konferans Salonu'nda 8 kişilik ekip tarafından Tesla ve Edison arasındaki savaşı konu alan "Giyotin" adlı tiyatro oyunu sahnelendi.

KBÜ Makine Mühendisliği Bölümü mezunu Bekir Barut'un kaleme aldığı, Güzel Sanatlar Fakültesi Batı Müziği Bölümü son sınıf öğrencisi Enes Hasan Canik'in de yönetmen koltuğuna oturduğu, son yüzyılın en büyük rekabeti olan Nikola Tesla ile Thomas Alva Edison arasındaki elektrik akımının icadını konu alan oyun iki perde de oynandı.

Karabük Belediye Başkanı Vergili'den ziyaret

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Bağ-Essan sanayi sitesi esnafını ziyaret etti.

Başkan Vergili, esnafa hayırlı ve bol kazanç dileğinde bulunarak, esnafın sıkıntılarını dinledi.

Sorunları not alan Vergili, en küçük sorunun bile kısa zamanda çözüme kavuşması noktasında çalışacaklarını belirtti.

YORUMLAR
500
Karabük'te selden zarar gören 4 bina yıkıldı Karabük'te selden zarar gören 4 bina yıkıldı Karabük'te hayvan pazarında gözler Arefe gününde Karabük'te hayvan pazarında gözler Arefe gününde Erenlerspor 10 yeni oyuncu ile anlaşmaya vardı Erenlerspor 10 yeni oyuncu ile anlaşmaya vardı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Karabük'ten Kısa Kısa - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement