Karabük'ten kısa kısa - Son Dakika

Karabük'ten kısa kısa

26.08.2021 14:44
Karabük'ten kısa kısa

Karabük Belediyesine personel alımı için başvurular tamamlandı.

Karabük Belediyesine personel alımı için başvurular tamamlandı.

Karabük Belediyesi, farklı pozisyonlarda çalıştırılmak üzere alacağı 26 personel alımı için 3 bin 705 kişinin, 45 temizlik personeli için ise 76 kişinin başvuru yaptığını bildirdi.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, ustalık isteyen işlerde mesleki yeterlilik belgesi olanları uygulamalı sınava tabi tutacaklarını, geri kalanları kurayla belirleyeceklerini kaydetti.

Vergili 12 yıllık çalışmalarını anlattı

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, görevde olduğu 12 yıllık sürede yaptığı çalışmaları anlattı.

Vergili, devam eden çalışmaları hakkında da Karabüklülere bilgi verdi.

Safranbolu'da okul bahçeleri yıkanıyor

Safranbolu Belediyesi, ilçedeki okul bahçelerinde temizlik ve yıkama çalışması başlattı.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, geleceğin teminatı çocukların her şeyden önce geldiğini belirterek, "Malumunuz okullarımız uzun süredir kapalı. Bu nedenle Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından çöp konteynerlerinden oyun alanlarına kadar tüm bahçe dezenfekte edilerek, yıkama yapılıyor. Evlatlarımızın başarılarına kaldıkları yerden devam edeceklerine yürekten inanıyorum. Safranbolu Belediyesi olarak eğitime destek vermeye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Karabük'ten kısa kısa - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Arkadaşlık teklifini reddettiği erkek tarafından vahşice öldürülen Sena'nın son görüntüleri ortaya çıktı 08:00 Arkadaşlık teklifini reddettiği erkek tarafından vahşice öldürülen Sena'nın son görüntüleri ortaya çıktı Etiyopya ve Fas sonrası Afrika'nın devi Nijerya da Türk İHA ve SİHA'larına talip oldu 07:18 Etiyopya ve Fas sonrası Afrika'nın devi Nijerya da Türk İHA ve SİHA'larına talip oldu Fenerbahçe'nin taraftara çağrısı yanıt buldu! Sabiha Gökçen Havalimanı'nda tarihi gece 00:27 Fenerbahçe'nin taraftara çağrısı yanıt buldu! Sabiha Gökçen Havalimanı'nda tarihi gece
Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt'tan kavgaya dair ilk açıklama: Beni tehdit eden kişi Cumhurbaşkanı'nın berberiymiş 23:32 Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt'tan kavgaya dair ilk açıklama: Beni tehdit eden kişi Cumhurbaşkanı'nın berberiymiş Fenerbahçe'de bıçak kemiğe dayandı! Başkan Ali Koç camiaya ayaklanma çağrısı yaptı 22:29 Fenerbahçe'de bıçak kemiğe dayandı! Başkan Ali Koç camiaya ayaklanma çağrısı yaptı Demet Akalın eşi Okan Kurt için sosyal medyadan yardım istedi: Nerede bu polisler? 22:05 Demet Akalın eşi Okan Kurt için sosyal medyadan yardım istedi: Nerede bu polisler?
Okan Bayülgen'den Mehmet Ali Erbil'in taciz mesajı için olay yorum! Sonra hemen düzeltti 20:22 Okan Bayülgen'den Mehmet Ali Erbil'in taciz mesajı için olay yorum! Sonra hemen düzeltti Görenler dönüp bir daha bakıyor! Selen Soyder'in büyük değişimi görenleri şaşırtıyor 19:35 Görenler dönüp bir daha bakıyor! Selen Soyder'in büyük değişimi görenleri şaşırtıyor
Advertisement