Karabük Valisi Küçük Açıklaması - Son Dakika

Karabük Valisi Küçük Açıklaması

07.09.2012 14:20
Karabük Valisi Küçük Açıklaması, System.String[]

Karabük Valisi İzzettin Küçük, "Bölgemizde ekonomi, spor ve turizm gibi alanlarda çok önemli organizasyonlar oluyor" dedi.

Karabük Valisi İzzettin Küçük, "Bölgemizde ekonomi, spor ve turizm gibi alanlarda çok önemli organizasyonlar oluyor" dedi.

Küçük, yaptığı açıklamada, Karabük'ün Batı Karadeniz bölgesinin kalbi olduğunu ve turizm merkezi işlevini gördüğünü belirtti.

Kastamonu'nun Daday ilçesinde Türkiye Binicilik Federasyonu'nun 8-9 Eylül tarihlerinde düzenleyeceği "Mini Derby ve Atlı Dayanıklılık Yarışları"nda iştirakçi olduklarını aktaran Küçük, "Bölgemizde ekonomi, spor ve turizm gibi alanlarda çok önemli organizasyonlar oluyor. Şimdi Daday'da at yarışları var. Bu yarışta üç il kupa verecek. Karabük Valiliği adına bir yarışma düzenlenecek ve biz de orada kupa vereceğiz. Bölgede çok önemli bir turizm merkezi olmamız nedeniyle bu yarışmaya katılmak, sesimizi duyurmak istedik. Bu tür faaliyetlere başka illerde de olsa katılmaya devam edeceğiz. Önemli olan Karabük'ün, Safranbolu'nun turizm yerlerinin adını duyurmak" ifadelerini kullandı.

Muhabir: Ahmet Özler

Yayıncı: Nurhan Çorlu - KARABÜK

Karabük Valisi Küçük Açıklaması

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Karabük Valisi Küçük Açıklaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Aliyev, "Türkiye sizi savaşa zorluyor" diyen ABD'li muhabire istediğini vermedi: Bu kadar harika bir dostumuz olduğu için oldukça gururluyuz Yeni Malatyaspor, Gençlerbirliği'ni geriden gelerek 2-1 mağlup etti Camiye gitmek için yolun karşısına geçmeye çalışan yaşlı adam, canından oldu Ermenistan ordusu tükeniyor! Bu kez de 15 yaşın altındaki çocukları cepheye sürmeye başladılar Başkan Böcek, 58'inci yaşına yoğun bakımda girdi Falcao'nun attığı golü öven Rıdvan Dilmen, kırmızı kartı eleştirdi: İnanılmaz, olamaz Genç adama mesajlı taciz: Yemeği getiren kuryeden gelen "Gey misin?" sorusuyla neye uğradığını şaşırdı Gözü gibi büyüttüğü iki evladından biri mezara diğeri hapse girdi! Melek'in annesinin ağıtları köyü inletti