Son Dakika Haberleri: Karacabey'de Kitap, Kültür ve Yöresel Ürün Günleri Başladı

Karacabey'de Kitap, Kültür ve Yöresel Ürün Günleri Başladı

2 yıl önce

Karacabey'de Kitap, Kültür ve Yöresel Ürün Günleri başladıBURSA - Bursa'nın Karacabey ilçesinde Kitap, Kültür ve Yöresel Ürün Günleri başladı.

Karacabey'de Kitap, Kültür ve Yöresel Ürün Günleri başladı

BURSA - Bursa'nın Karacabey ilçesinde Kitap, Kültür ve Yöresel Ürün Günleri başladı.
Karacabey Belediyesi tarafından düzenlenen ve 12 Kasım Pazar gününe kadar devam edecek olan Kitap, Kültür ve Yöresel Ürün Günleri başladı. Açılışa Karacabey Kaymakamı Dr. Yusuf Gökhan Yolcu, Belediye Başkanı Ali Özkan, protokol mensupları, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Başkan Ali Özkan, belediye standına geçerek, küçük çocuklar için bastırılan kitapları bizzat dağıttı ve miniklerden bu kitapları okuma sözü aldı.
Başkan Ali Özkan, "Bugün iki farklı konsepti bir arada yapmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bunu katılacak yazarlar ile daha da anlamlı hale getireceğiz. Yakın zamanda başlattığımız kitap okuma faaliyeti ile geleceğimizin teminatı çocuklarımıza örnek olmaya çalışırken, bu yavrularımızı şimdi de okudukları kitapların yazarları ile buluşturacak olmanın sevincini yaşıyoruz. Bunun yanında mahalli ürünler üzerine açtığımız bir diğer alanda ise yöremizin ürünlerini bir kez daha halkla buluşturuyoruz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.
Öte yandan, 10 gün boyunca Atatürk Kent Meydanı'nda sürecek kitap günlerinde 3 farklı yazar da okurlarıyla buluşacak. 4 Kasım'da Ahmet Haldun Terzioğlu, 5 Kasım'da Mürşit Canpolat, 11 Kasım'da ise Nermin Taylan, Karacabey'de okurları ile bir araya gelecek. Yazarlar bir yandan kitaplarını okurlarına imzalayacaklar, bir yandan da onlarla sohbet edecek.Erdoğan, CHP'li İmamoğlu'na "Sana Oy Yok" Diyen Mehruze Teyzeyi Aradı Abdurrahman Dilipak'tan Bomba İddia: Abdullah Gül, Erdoğan'ın Yakınlarını Yanına Alarak 5 Mayıs'ta Parti Kuracak

Son Dakika! Bakan Selçuk: Emeklilikte Yaşa Takılanlar Gündemimizde Yok