Son Dakika Haberleri: Karacabey'de Ulaşım Sorunları Masaya Yatırıldı

Karacabey'de Ulaşım Sorunları Masaya Yatırıldı

2 yıl önce

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Karacabey Belediyesi işbirliğiyle ilçedeki sorunları ve çözüm yollarına ilişkin toplantı düzenlendi.

Karacabey'de Ulaşım Sorunları Masaya Yatırıldı, System.String[]
Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Karacabey Belediyesi işbirliğiyle ilçedeki sorunları ve çözüm yollarına ilişkin toplantı düzenlendi.

Atatürk Kültür Parkı'ndaki toplantıda konuşan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, 2014 yılında beri ulaşımda sıkıntı yaşadıklarını belirtti.

Çağdaş yönetim anlayışıyla, bütün muhatapları aynı masa etrafında buluşturmak istediklerini anlatan Özkan, "Burada 85 mahallemizin muhtarı da bizimle beraber. Sıkıntıları, dertleri varsa çözüm önerilerini konuşacağız." dedi.

Karacabey Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Özer de İstanbul- İzmir otoyolu ve TEKNOSAB ile Karacabey'in cazibe haline geldiğini söyledi.

İlçe trafiğinin arttığını ve park sorununun ortaya çıktığını belirten Özer, "Biz de şehir merkezinde uygun arsalar tespit ettik. Bunları gerek mülkiyetini alarak gerekse mal sahipleriyle anlaşarak açık ve kapalı otoparklar yapma yoluna gidiyoruz. Şehir içi ulaşımda sefer yapan araçların yaş ortalamasının fazla olması bazı sıkıntılar yaratmaktadır. Bunun da en kısa zamanda çözüleceğini düşünüyoruz." ifadelerini kullandı.

Toplantıya, Kaymakam Yusuf Gökhan Yolcu, Karacabey Garnizon Komutanı Binbaşı Erdal Özköroğlu, İlçe Emniyet Müdürü Arif Günal, Bursa Büyükşehir Belediyesi BURULAŞ Genel Müdürü Mehmet Kürşat Çeper, Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Mahmut Turna, AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan ve muhtarlar katıldı.Erdoğan'ın, 15 Temmuz Gecesi Alnından Öptüğü Gencin Söz Yüzüklerini Taktığı Görüntüleri Ortaya Çıktı Milli Savunma Bakanlığı: Yeni Askerlik Sistemiyle İlgili Çalışmada Sona Gelindi

Oryantal Kızını Öldürüp Parçalara Ayıran Baba Kan Dondurdu: Karın Şununla Bununla Yatıyor Deyince Boğdum