Karacabey'in Belirli Bölgelerine Güvenlik Kamerası Yerleştirilecek - Son Dakika

Karacabey'in Belirli Bölgelerine Güvenlik Kamerası Yerleştirilecek

21.01.2014 13:20
Karacabey'in Belirli Bölgelerine Güvenlik Kamerası Yerleştirilecek, System.String[]

Bursa Karacabey Belediye Başkanlığı, Kaymakamlık ve Ilçe Emniyet Müdürlüğü ile imzaladığı protokol kapsamında ilçenin belirlenen noktalarına güvenlik kamerası yerleştirilecek.

Bursa Karacabey Belediye Başkanlığı, Kaymakamlık ve Ilçe Emniyet Müdürlüğü ile imzaladığı protokol kapsamında ilçenin belirlenen noktalarına güvenlik kamerası yerleştirilecek. Bu sayede ilçe halkının güvenliğine yönelik hizmetin daha verimli olması ve genel asayiş olaylarında daha hızlı müdahale edilmesi sağlanacak.

    Kaymakam Ahmet Yurtseven’in makamında imzalanan protokolde Başkan Ergün Koç, Ilçe Emniyet Müdürü Bülent Kaplan ve Kaymakam Ahmet Yurtseven bir araya geldi.

    Yurtseven, imza töreninden önce yaptığı açıklamada “Karacabey Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) ile kişi hak ve hürriyetlerine dokunulmadan genel asayiş ve daha huzurlu bir Karacabey için bu projeyi geliştirdik. Kurumlar arası diyaloglar kurularak gerekli şartlar sağlandı. Inşallah kısa zamanda bu iş ortaya konularak ilçemiz için çok yararlı bir oluşuma imza atmış olacağız.” ifadelerine yer verdi.

    Başkan Ergün Koç ise “Bizler hiçbir zaman kurum milliyetçiliği yapmadık. Elimizden geldiğince tüm kurumlarımıza gerekli desteği sağladık ve sağlamaya devam ediyoruz. Ortak çıkarımız Karacabey ve bu doğrultuda başarılı idari amirlerimizle el ele vererek ilçemizi daha yaşanılabilir şartlara taşıyoruz. KGYS ile artık deyim yerindeyse Karacabey BBG evine dönecek.” ifadelerine yer verdi.

    Geliştirilebilir bir alt yapı ile gerçekleştirilecek KGYS ile 13 izleme, 3 plaka tanıma sistemi olarak 53 sabit ve 1 hareketli kamera ilçenin belirlenen kritik noktalarında kurulacak.

Karacabey'in Belirli Bölgelerine Güvenlik Kamerası Yerleştirilecek

- Kaynak: CİHAN

Son Dakika Yerel Karacabey'in Belirli Bölgelerine Güvenlik Kamerası Yerleştirilecek - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü ABD'li ilaç devi Moderna, geliştirdiği koronavirüs aşısını piyasaya sürmeye hazırlanıyor Meteoroloji 9 ilimizi sarı kod ile uyardı! Kuvvetli sağanak yağış etkili olacak Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Seçimlere günler kala ABD, kıtalararası balistik füze testi yaptı "Ronaldo'yu asla geri çevirmem" sözüyle gündem olan G.Saray'ın eski yengesi isyan etti: Elinizi vicdanınıza koyun Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici