Karadayı'da İşler Fena Karışıyor - Son Dakika

Karadayı'da İşler Fena Karışıyor

26.11.2012 08:26
Karadayı'da İşler Fena Karışıyor, System.String[]

ATV ekranlarının sevilen dizisi "Karadayı"da heyecan devam ediyor.

Kenan İmirzalıoğlu'nun başrolünde oynadığı Atv ekranlarının sevilen dizisi "Karadayı"da heyecan katlanarak artmaya devam ediyor.

Haksız bir suçlama yüzünden hapse düşen babasını kurtarmak için sahte avukat kimliği ile adliyeye giren ve olayın gerçek yüzünü bulmaya çalışan bir adamın hikayesini anlatan dizide heyecan bitmek bilmiyor.

Dizinin geçen haftaki son sahnesinde Ayten ve Mahir'in ailesi hazırladıkları yemekte Mahir'i beklemekteydiler. Ayten, Mahir'in Ada'da kalacağı haberini alınca yola çıktı ve iskeleye geldi. Ayten, Mahir'i Feride ile el ele gördüğü o an ekranlara yansımıştı.

Dizide heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Ayten Mahir'in kendisini aldattığını sanıyor ve ailesine söylüyor. Mahir savcının evinde bazı ip uçları bulmuştu.

DALYAN RIZA KİM?

Ama Mahir arkada iz bırakmış olabilir. Savcı bununla ilgili şüphelerin peşine düşmüş görünüyor. Dizide tutuklanan Dalyan Rıza lakaplı bir kabadayı hapishaneye giriyor. Dalyan Rıza'nın Mahir'le bir bağlantısı var mı? acaba savcının oyunu mu? gibi sorular akla geliyor.

Karadayı'da İşler Fena Karışıyor

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Karadayı'da İşler Fena Karışıyor - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

AK Parti İstanbul Milletvekili Markar Esayan son yolculuğuna uğurlandı İYİ Parti'deki "FETÖ" kriziyle ilgili gündemi sarsacak sözler: 6 ay öncesinden haberimiz vardı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar Kızı Şeyma'yı öldüren babaya, ağırlaştırılmış müebbet Silahla çatışırken 1 kişiyi ağır yaralamıştı! Polis nefes kesen operasyonla yakaladı Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok Korkunç kaza! Tırın çarptığı yaya yaklaşık 60 metre sürüklendi, hayatını kaybetti Model Ansley Pocheco, evine girip ailesinin üzerine yürüyen iki soyguncuya ateş açtı