Karadeniz Sahil Yolu'nda onarım çalışmaları yeniden başladı - Son Dakika

Karadeniz Sahil Yolu'nda onarım çalışmaları yeniden başladı

15.04.2022 18:24

Karadeniz Sahil Yolu'nun Akçakoca kesiminde, Melenağzı Köprüsü mevkisinde 10 Şubat'ta meydana gelen heyelana bağlı oluşan çatlaklar onarılıyor.

Karadeniz Sahil Yolu'nun Akçakoca kesiminde, Melenağzı Köprüsü mevkisinde 10 Şubat'ta meydana gelen heyelana bağlı oluşan çatlaklar onarılıyor.

Heyelanın ardından yürütülen ancak bölgede etkili olan yağışlar sonucu çökmelerin devam etmesi nedeniyle ara verilen çalışmalara yeniden başlandı.

Düzce Valiliği İl Özel İdaresi ve Karayolları Genel Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalarda, yaklaşık 150 metrelik göçük alanında moloz kaldırma ve dolgu işlemleri yapılıyor.

Çalışmaların güvenlik önlemi alınarak sürdürüldüğü yol, yaklaşık 2 aydır Paşalar mevkisi 6. kilometreden itibaren trafiğe kapalı bulunuyor.

Ağır tonajlı araçların her iki yöne geçişine izin verilmezken, diğer araçların ulaşımı ise oluşturulan tali yoldan sağlanıyor.

YORUMLAR
500
Sel hasarları nedeniyle Batı Karadeniz'de bazı yollar trafiğe kapatıldı Sel hasarları nedeniyle Batı Karadeniz'de bazı yollar trafiğe kapatıldı Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, sel bölgesindeki çalışmalara ilişkin bilgi verdi Açıklaması Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, sel bölgesindeki çalışmalara ilişkin bilgi verdi Açıklaması
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Karadeniz Sahil Yolu'nda onarım çalışmaları yeniden başladı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement