Karadeniz Sahil Yolu Sular Altında Kaldı - Son Dakika

Karadeniz Sahil Yolu Sular Altında Kaldı

31.10.2014 22:22
Karadeniz Sahil Yolu Sular Altında Kaldı

Giresun'da etkili olan sağanak yağış nedeniyle Karadeniz Sahil Yolu sular altında kaldı.

Giresun'da etkili olan sağanak yağış nedeniyle Karadeniz Sahil Yolu'nu sular altında kaldı.

Giresun'da akşam saatlerinde etkili olan sağanak yağış sonucu Sosyal Güvenlik Kurumu, Kızılay Kan Toplama Merkezi'nin de içerisinde bulunduğu birçok kamu kurumu ve işyerlerini su bastı. Teyyaredüzü Mahallesi'ndeki dere yatakları taşınca Karadeniz Sahil Yolu sular altında kaldı. Birçok araçlar yolda mahsur kaldı. Birçok işyerlerini de su bastı.

Yolda mahsur kalan otobüs sürücüsü Mete Şahin, " Trabzon'dan geldik, bir altyapı olmadığı için her yer su altında kalmıştı. Buraya geldiğimizde Giresun Otogarı'nın içini su basmış, arabanın içi her tarafımız su oldu. Arabamız durduğu için yolcularımız mağdur oldu, yolcularımızı başka araçlarla göndermek zorunda kaldık kimsenin buna hakkı yok" dedi.

Daha öncede Giresun'da su taşkını nedeniyle aynı mağduriyeti yaşayan Erdal Fındıkçı ise, "Bizim burada dördüncü sele yakalanışımız birden bire su bastırdı dükkanlarımızı kapattık, burada mahsur kaldık, araba ile suya girdik çıkacağımızı zannettik ama çıkamadık. Arabayı iterek kenara çektik her tarafı su basmış nereden çıkacağımızı bilmiyoruz" dedi. - GİRESUN

Son Dakika | SGK'nın 23,9 milyon TL zarara uğratılmasına ilişkin operasyonda 26 kişi adliyeye sevk edildi Son Dakika | SGK'nın 23,9 milyon TL zarara uğratılmasına ilişkin operasyonda 26 kişi adliyeye sevk edildi Türk Kızılay'ı Kdz. Ereğli Şubesi afet bölgesine yardıma gitti Türk Kızılay'ı Kdz. Ereğli Şubesi afet bölgesine yardıma gitti Kızılay'dan LGS ve YKS'de başarı sağlayan öğrencilere nakdi destek Kızılay'dan LGS ve YKS'de başarı sağlayan öğrencilere nakdi destek
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Karadeniz Sahil Yolu Sular Altında Kaldı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement