Karagöl'de renk cümbüşü - Son Dakika

Karagöl'de renk cümbüşü

2 ay önce

Karagöl'de renk cümbüşüANKARA - Ankara'nın Çubuk İlçesi'ndeki Karagöl Tabiat Parkı, Sonbaharın gelmesiyle beraber oluşan doğal güzelliği ile ilgi görüyor.

Karagöl'de renk cümbüşü

ANKARA - Ankara'nın Çubuk İlçesi'ndeki Karagöl Tabiat Parkı, Sonbaharın gelmesiyle beraber oluşan doğal güzelliği ile ilgi görüyor.

Ankara'nın Çubuk ve Kızılcahamam ilçelerinin arasında yer alan Karagöl 2011 yılında tabiat parkı statüsü aldı. Ankara şehir merkezine yaklaşık 75 km uzaklıkta olan Karagöl Tabiat Parkı, piknik, fotoğrafçılık ve dağ yürüyüşü gibi aktivitelere ev sahipliği yapıyor.

Her iki tarafı bitki örtüsüyle kaplı olan Karagöl Tabiat Parkının etrafında Yıldırım dağları yer alıyor. Ormanlarla kaplı bölgede çam, söğüt, ıhlamur, meşe ve dağ kavağı gibi ortalama 50 çeşit bitki bulunuyor. Su ve yeşilin buluştuğu park, doğa ile iç içe vakit geçirmek isteyenlerin uğrak yeri olurken sonbaharın bütün güzelliklerini gözler önüne seriyor. Tabiat Parkı'nın içerisinde bulunan göle ağaçların yansımasıyla birlikte güzel görüntü oluşturuyor.

Karagöl'de renk cümbüşü

Haber Yayın Tarihi: 20.10.2019 10:05 Kaynak: İHASon Dakika

Patron, yanında çalışan iç mimarın etek altı fotoğrafını çekti
Ahmet Davutoğlu ile Nihal Olçok el ele poz verdi Volkswagen, fabrika yatırımı için Türkiye kararını bir kez daha erteledi