Karaismailoğlu: "Muhalefet yokları oynamaya devam etsin" - Son Dakika

Karaismailoğlu: "Muhalefet yokları oynamaya devam etsin"

26.05.2022 17:55

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun konuşması Karaismailoğlu: "Bizim muhalefet az düşünüp çok konuşuyorlar yalan ve iftira siyasetine başvuruyorlar" SİNOP - Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Ayancık İkisu Köprüsü açılış törenine katıldı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun konuşması

Karaismailoğlu:

"Bizim muhalefet az düşünüp çok konuşuyorlar yalan ve iftira siyasetine başvuruyorlar"

SİNOP - Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Ayancık İkisu Köprüsü açılış törenine katıldı.(2)

YORUMLAR
500
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan: 'Millet altılı masadan da ümidi kesti' Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan: 'Millet altılı masadan da ümidi kesti' Ekvador'da Ulusal Meclis, Cumhurbaşkanı Lasso'nun azledilmesi durumunu görüştü Ekvador'da Ulusal Meclis, Cumhurbaşkanı Lasso'nun azledilmesi durumunu görüştü Bakan Karaismailoğlu: 20 yıldır ülkemizin kaderini birilerinin eline bırakmadık Bakan Karaismailoğlu: 20 yıldır ülkemizin kaderini birilerinin eline bırakmadık
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Karaismailoğlu: 'Muhalefet yokları oynamaya devam etsin' - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement