Karaman Belediyesinin Asfalt Çalışmaları - Son Dakika

Karaman Belediyesinin Asfalt Çalışmaları

03.08.2018 16:06
Karaman Belediyesinin Asfalt Çalışmaları, System.String[]

Karaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce şehrin farklı bölgelerinde asfalt ve kaldırım çalışmalarına devam ediliyor.

Karaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce şehrin farklı bölgelerinde asfalt ve kaldırım çalışmalarına devam ediliyor.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, altyapısı tamamen bitmiş mahalleler ve ihtiyaç duyulan bölgelerde sıcak ve soğuk asfalt çalışmalarının sürdüğü bildirildi.

TOKİ birinci etapta deforme olmuş yol ve kaldırların sökülerek yeniden düzenlendiği ve yine aynı bölgede Dereköy yolu üzerindeki bozuk olan kısımların da tekrar asfaltlanacağı belirtilen açıklamada, "Çalışmalarımız belirli bir plan içinde devam ediyor. Çalışmalarda tamamen kendi ürettiğimiz malzemeler kullanılmaktadır. Birkaç gün içerisinde Gökkuşağı Havuzu üst geçidini Kılbasan yoluna bağlayan sokağı da asfaltlayarak Sümer Mahallesi'ndeki çalışmalar tamamlamış olacak." ifadesi kullanıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Karaman Belediyesinin Asfalt Çalışmaları - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

"İnançsız insan vicdanlı değildir" diyen Öykü Gürman'a Ateizm Derneği'nden tepki Son Dakika! Bakan Koca salgındaki kötü gidişatı bu sözlerle gözler önüne serdi: Ağır hasta sayısı 4 ayda 8 kat arttı Kadın muhabir, uyuşturucu tacirlerinin yakınları tarafından saldırıya uğradı! O anlar kamerada Tedavisine evde devam edilen Mehmet Ali Erbil'den yeni fotoğraf Üst dudağı ve burun delikleri olmayan kuzu, çiftçiyi hayretler içinde bıraktı FETÖ üyesi olmakla suçlanan İYİ Parti Rize İl Başkanı: Elinde belge olup savcılığa vermeyen şerefsizdir 'Levyeli maganda' çıkarıldığı mahkemede kendini savundu: Psikolojik rahatsızlığım var Hollandalı gazeteci AB Savunma Bakanları Zoom toplantısına sızdı