Karaman'da Emniyet Hanımlar Yardımlaşma Derneği'nden Kitap Seti - Son Dakika

Karaman'da Emniyet Hanımlar Yardımlaşma Derneği'nden Kitap Seti

18.01.2012 14:26
Karaman'da Emniyet Hanımlar Yardımlaşma Derneği'nden Kitap Seti, System.String[]

Emniyet Teşkilatı Mensupları Hanımları Yardımlaşma Derneği Karaman Şubesi tarafından 567 öğrenciye kitap seti dağıtıldı.

Emniyet Teşkilatı Mensupları Hanımları Yardımlaşma Derneği Karaman Şubesi tarafından 567 öğrenciye kitap seti dağıtıldı.

Makbule Orman İlköğretim Okulu'nda gerçekleştirilen kitap dağıtım törenine Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez, eşi Zeynep Sönmez, İl Milli Eğitim Müdürü Bekir Aksoy, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Kitap dağıtım töreninde konuşan Makbule Orman İlköğretim Okulu Müdürü Rahim Özkaya, "Emniyet mensuplarımızın bizleri korumak gibi çok ulvi görevinin yanında eğitime de katkıda bulunması bizleri ayrıca sevindirmiştir" dedi.

Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez de projeyle ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Tüm hedefimiz eğitim. Eğitimi de ancak çocuklar üzerinden yapabileceğimizin hesabını yaptık. Çünkü değişim çok zor bir olay. İnsanların algısını değiştirmek çok zor. Ama fotokopi makinesi durumunda olan çocuklarımızla bu işe başlamanın geleceğimizi hem koruma, hem de güvence altına alacağımızın bilinci ile öncelikle trafik konusu hayatımızın her noktasında olmasından dolayı, emniyet kemeri ve kask uygulamalarında tüm Türkiye'ye örnek bir il olmanın hızlı mücadelesindeyiz ve önde olduğumuzun da farkındayız. Bu uygulamalarımız devam edecek. Bugünkü uygulamaya gelince; gerçekten eğitimin önemini inkar etmemiz mümkün değil. İhtiyacı olan, eğitimde eksikliği bulunan yavrularımıza da bizler bir mum ışığı kadar ışık tutabilirsek bunun hazzını ömrümüz boyunca taşıyacağız" şeklinde konuştu.

Daha sonra hazırlanan kitap setleri öğrencilere tek tek dağıtıldı. - KARAMAN

Karaman'da Emniyet Hanımlar Yardımlaşma Derneği'nden Kitap Seti

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Karaman'da Emniyet Hanımlar Yardımlaşma Derneği'nden Kitap Seti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Depremde boğularak can veren Fatma teyze, Türkiye'de tsunamiden ölen ilk kişi oldu Depremin merkez üssü Seferihisar'da deniz yeniden çekildi İzmir depremi çelik gökdeleni de vurdu! İnşaattan düşen işçi hayatını kaybetti Özel hastanelerde koronavirüs test ücreti 250 TL olacak Aracı tekleyen sürücü, kaputu açınca 3 metrelik pitonla burun buruna geldi İzmir'deki depremde yeni binalar da yıkıldı! Vatandaşlar hesap sorulmasını istiyor Rusya'dan yardım isteyen Paşinyan'a aynı cevap verildi: Çatışmalar Ermenistan topraklarına sıçrarsa destek veririz Nitrojen tüplü otomobile 1.280 lira ceza kesildi