Karaman İl Özel İdaresi Makine Parkını Yeni Araçlarla Güçlendirdi - Son Dakika

Karaman İl Özel İdaresi Makine Parkını Yeni Araçlarla Güçlendirdi

06.01.2012 13:09
Karaman İl Özel İdaresi Makine Parkını Yeni Araçlarla Güçlendirdi, System.String[]

Karaman Valisi Süleyman Kahraman, İl Özel İdaresi olarak Karaman'ın gelişmesi ve vatandaşların refah seviyelerinin artması için çalıştıklarını belirterek, "köyde de olsa şehirde de olsa bizim insanımız hizmetin en iyisine layıktır"dedi.

Karaman Valisi Süleyman Kahraman, İl Özel İdaresi olarak Karaman'ın gelişmesi ve vatandaşların refah seviyelerinin artması için çalıştıklarını belirterek, "köyde de olsa şehirde de olsa bizim insanımız hizmetin en iyisine layıktır"dedi.

Vali Kahraman, İl Özel İdaresi'nde düzenlenen çeşitli hizmetlerde kullanılmak üzere alınan 15 aracın dağıtım töreninde, İl Özel İdaresinin yaptığı yatırımların verdiği hizmetlerin Karaman halkının yaşam kalitesini yükseltme noktasında büyük bir önem taşıdığını söyledi.

2011 yılında 99 kilometre yol onarımı, 217 kilometre yol stabilizesi, 175 kilometre asfalt kaplama yapıldığını hatırlatan Kahraman, şunları kaydetti:

"Yine bir çok köyümüzün içerisindeki yolları parke taşı ile döşedik. Köylerimize oyun gurupları, köy odaları yaptık. Yangın tankını köylerimize dağıtacağız. Ambulansımızı Sağlık Müdürlüğü bünyesine verdik. Vidanjör ile köylerimizden gelen isteklere cevap verebileceğiz. Felsefemiz şu. Kentte ve varsa köyde de olacak. Köyde de olsa şehirde de olsa bizim insanımız hizmetin en iyisine layık"

İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Bayır, İl Özel İdaresi olarak devletin 1 kuruşunu dahi ziyan etmeden en az bütçeyle en çok hizmeti yapmaya çalıştıklarına dikkati çekti.

Bayır, köylerin isteklerini ve taleplerini ihtiyaç önceliğine göre yerine getirmeye çalıştıklarını bildirdi.

Daha sonra araçların dağıtımı gerçekleştirildi.

- KARAMAN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Karaman İl Özel İdaresi Makine Parkını Yeni Araçlarla Güçlendirdi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi