Karaman Kent Konseyinden Vali Koca'ya Ziyaret - Son Dakika

Karaman Kent Konseyinden Vali Koca'ya Ziyaret

07.09.2012 17:06
Karaman Kent Konseyinden Vali Koca'ya Ziyaret, System.String[]

Karaman Kent Konseyi Başkanı İbrahim Aköz, Kadın Meclis Başkanı Hilal Uğurlu ve Yürütme Kurulu üyeleri, Vali Murat Koca'ya hoşgeldin ziyaretinde bulundu.

Karaman Kent Konseyi Başkanı İbrahim Aköz, Kadın Meclis Başkanı Hilal Uğurlu ve Yürütme Kurulu üyeleri, Vali Murat Koca'ya hoşgeldin ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Murat Koca, "Kent Konseyleri kamu ve sivil toplum kuruluşlarının bir araya geldiği özel bir organizasyon. Çok güzel çalışmalara imza atabilecek bir potansiyeli var. Birlikte bir üst akıl oluşturarak ilimizi daha iyi noktalara taşımak adına çalışmalıyız" dedi.

Kent Konseyi Başkanı İbrahim Aköz ise Vali Koca'ya hoşgeldiniz diyerek, "Şahsım ve kent konseyi üyeleri adına görevinizde başarılar diliyorum. 28 Ekim 2012 tarihinde Genel Kurul Toplantımız olacak. Genel Kurulumuzda sizleri de aramızda görmek bizi onurlandıracaktır. Kent Konseyimizin kurumsal yapısının oluşturulması için çalışmalarımız devam ediyor" şeklinde konuştu. - KARAMAN

Karaman Kent Konseyinden Vali Koca'ya Ziyaret

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Karaman Kent Konseyinden Vali Koca'ya Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

64 yaşındaki Ayşenil Şamlıoğlu, bacak dekolteli pozuyla genç kızlara taş çıkarttı Suarez'in oynadığı takımlar, son 2 maçta Bayern Münih'ten 12 gol yedi Son Dakika! 2020 KPSS lisans sınavı sonuçları açıklandı Koronavirüsü yenen 96 yaşındaki kadın: Gençlikte çok fazla pırasa, soğan ve yeşil biber yedim ABD eski Başkanı Obama, megafonla oy isteyerek Biden'a destek oldu Sağlık Bakanı Koca'dan 7 kritik il için gece yarısı paylaşımı: Vakalarda artış var, kurallara uyalım Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez