Karaman Valisi Akkoyun, Ayrancı ilçesinde ziyaretlerde bulundu - Son Dakika

Karaman Valisi Akkoyun, Ayrancı ilçesinde ziyaretlerde bulundu

05.07.2022 11:52
Karaman Valisi Akkoyun, Ayrancı ilçesinde ziyaretlerde bulundu

Karaman Valisi Tuncay Akkoyun, Ayrancı ilçesi ziyareti kapsamında, kurum müdürleriyle toplantı yaptı.

Karaman Valisi Tuncay Akkoyun, Ayrancı ilçesi ziyareti kapsamında, kurum müdürleriyle toplantı yaptı.

Ayrancı Kaymakamlığında gerçekleşen toplantıda, kamu hizmetlerinin etkin, hızlı, verimli ve kaliteli yürütülmesine dikkati çekti.

Vatandaşlara kamu hizmetini en iyi şekilde, hızlı ve kaliteli sunabilmek için gayret gösterilmesi gerektiğini aktaran Akkoyun, "Bizler kamu hizmetlerinde görevli kişiler olarak, her zaman sorumluluğumuzun farkında olmalıyız. Görevimizi fedakarlıkla ve samimiyetle yapmalıyız." diye konuştu.

Akkoyun, daha sonra kurum müdürlerinin yıl içinde gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında bilgi aldı.

YORUMLAR
500
Cumhurbaşkanı Tatar, Hazreti Mevlana'nın annesinin kabrini ziyaret etti Cumhurbaşkanı Tatar, Hazreti Mevlana'nın annesinin kabrini ziyaret etti Adıyaman'da trafik kazasında 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı Adıyaman'da trafik kazasında 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı Adıyaman'da iki hafif ticari araç çarpıştı: 1 ölü, 3 yaralı Adıyaman'da iki hafif ticari araç çarpıştı: 1 ölü, 3 yaralı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Karaman Valisi Akkoyun, Ayrancı ilçesinde ziyaretlerde bulundu - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement