Karantinaya alınan yaşlı adam görevlilere zorluk çıkardı: Bende varsa hepinizi öldüreceğim - Son Dakika

Karantinaya alınan yaşlı adam görevlilere zorluk çıkardı: Bende varsa hepinizi öldüreceğim

Kahramanmaraş'ta koronavirüs salgını kapsamında şüphe üzerine karantina altına alınan 80 yaşındaki adam sağlık görevlilerine zorluk çıkardı. Görüntülerde yaşlı adamın, "Odama gitmiyorum. Hepinizi öldüreceğim" dediği duyuluyor.

Çin'de ortaya çıkan ve dünyaya yayılan koronavirüsün en çok etkilediği yaş gurubu olan 65 yaş üstüne Türkiye'de bazı kısıtlamalar getirildi. Bu kısıtlamalar kapsamında Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi'nde gözetim altına alınan 80 yaşındaki ismi açıklanmayan yaşlı adam odasından çıkarak görevlilerle tartıştı.

"GİTMİYORUM, HEPİNİZİ ÖLDÜRECEĞİM"

Hastane görevlileri tarafından kaydedilen görüntülerde yaşlı adam, "Odama gitmiyorum. Hepinizi öldüreceğim. Madem varsa. Bende bir şey yok. Çağırın doktorunuzu, muayenenizi yapın. Beni buraya hapis ettiniz. Muayene yok bir şey yok. Bırakın gitsin. Yaşım 80 olmuş zaten. Bulaştırıyorsam bırakın evime gideyim. Ben burada duramam. Beni burada hapis ettiniz. Ben kendi evimde de hapisim zaten. Hanım yok, çocuk yok. Açın kapıyı bırakın gideyim. Gidersem giderim size ne" dedi. Zorluk çıkaran yaşlı adam ikna edilerek odasına götürüldü.

Karantinaya alınan yaşlı adam görevlilere zorluk çıkardı: Bende varsa hepinizi öldüreceğim
Yozgat'ta bir köy koronavirüs nedeniyle karantinaya alındı

Otobüs seferlerinin kısıtlanmasının ardından bilet fiyatlarının 3 kat arttığını gören vatandaşlar, neye uğradığını şaşırdı

86 yaşındaki adam, ihtiyaçlarını karşılayan polislerden kendisine eş bulmasını istedi: Yalnızım yalnız

YORUMLAR (24)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Büşra Pekin, Şafak Sezer'in "Bir daha filmimde oynatmam" sözlerine cevap verdi Kasap Nusret Gökçe'nin kendisine ikizi kadar benzeyen kardeşi, görenleri şaşkına çevirdi Dünyanın en güzel kızı seçilmişti! Çocuk modele bir de şimdi bakın Esat Yontunç, 33 yıllık dostu Acun Ilıcalı'ya doğum günü sürprizi yaptı Dünyanın en genç milyarderinin serveti kurmaca çıktı Oyuncu Fikret Kuşkan, sağlık sorunları nedeniyle Zalim İstanbul dizisinden ayrıldı Tatil sezonunu açan Serenay Sarıkaya bikinili görüntülendi İlişkilerinde kriz yaşayan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya, birlikte yaşadıkları evi terk etti Sevgilisini bıçaklama suçundan gözaltına alınan Hazal Mesudiyeli: Tarikata üye olmamı istedi, sonra da kendisini bıçakladı Hülya Avşar'dan İbrahim Tatlıses'i ağlatan sözler: Artık sahnelere dön, özledik "Fakirsin" dedikleri genç aşçıdan fenomenleri kıskandıracak başarı "Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum" diyen Yeliz Yeşilmen, şiddet sorularına cevap veremedi 44 yaşındaki yıldız oyuncu güzelliği ile yıllara meydan okuyor Gülben Ergen'den Emre Kara'ya samimi itiraf: TEDx konuşması hayatımın en zorlu işiydi Elon Musk'ın sevgilisi Grimes, sanat galerisinde "Ruhunun bir parçasını" 10 milyon dolara satacak