Karaosmanoğlu, İzmitli Muhtarlarla Bir Araya Geldi - Son Dakika

Karaosmanoğlu, İzmitli Muhtarlarla Bir Araya Geldi

06.01.2012 14:40
Karaosmanoğlu, İzmitli Muhtarlarla Bir Araya Geldi, System.String[]

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmitli mahalle muhtarlarıyla yemekte bir araya geldi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmitli mahalle muhtarlarıyla yemekte bir araya geldi. Muhtarların belediye ile vatandaş arasında köprü görevi üstlendiğini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, "Hizmetlerimizde muhtarlarımızın önemli payı vardır" dedi.

Muhtarların yoğun ilgi gösterdiği yemekte Başkan Karaosmanoğlu'na İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ile AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz eşlik etti. Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş, kendilerini yemekte bir araya getiren Başkan Karaosmanoğlu'na teşekkür etti.

Muhtarlara ayrı bir değer verdiğini her fırsatta dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, İzmitli mahalle muhtarlarıyla yemekli bir toplantıda bir araya gelmeyi arzu ettiğini söyledi. Yemekte söz alan Başkan Karaosmanoğlu, "İzmit ve Kocaeli her geçen gün daha temiz, daha sağlıklı, daha yaşanabilir hale geliyor. Hizmetlerimiz de muhtarlarımızın da büyük rolü vardır. Elbette ihtiyaçlar bitmez. Önceliklerimiz iyi belirleyerek, bu ihtiyaçlara cevap verecek hizmetleri gerçekleştiriyoruz" ifadesini kullandı.

Mahallesini en yakından tanıyan kişi olan muhtarın, aynı zamanda bir dert babası olduğunu hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, "Muhtarlarımız mahallesine öncülük yapacak, rehberlik edecek ve önderlik görevini üstlenecek. Muhtarlarımız güzel işler yapıyor, hem halkımızla hem de yöneticilerle güzel diyaloglar kuruyor. Sorunlara bahane değil, çözüm üreteceğiz, üretiyoruz. Muhtarlarımız yerel yönetimlerle halk arasında köprü görevi görüyor" ifadesini kullandı.

Muhtarlara yemeğe katılımlarından dolayı teşekkür eden Başkan Karaosmanoğlu, "Kocaeli'nin, İzmit'in en ücra köşelerine kadar aynı kalitede, aynı güzellikte ve aynı kararlılıkta hizmet ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz. Muhtarlarımıza emeklerinden ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu. Başkan Karaosmanoğlu, toplantının sonunda muhtarların mahallelerine yönelik ilettikleri ihtiyaçları da dinledi. - KOCAELİ

Karaosmanoğlu, İzmitli Muhtarlarla Bir Araya Geldi
Karaosmanoğlu, İzmitli Muhtarlarla Bir Araya Geldi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Karaosmanoğlu, İzmitli Muhtarlarla Bir Araya Geldi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Yunanistan'ın "Oruç Reis" iftiralarına Dışişleri Bakanlığı'ndan sert yanıt: Kıta sahanlığı dahilinde Ermenistan, Dağlık Karabağ'a getirdiği PKK'lı teröristlere Azerbaycan askeri üniforması giydirdi 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü 6 maçta 6 gol atan Alanyasporlu Davidson, Süper Lig gol krallığında zirveye oturdu F.Bahçe'den müthiş geri dönüş! Trabzonspor'u net skorla mağlup ettiler Çıktığı programda zor anlar yaşayan Şevval Şahin, CNN Türk'e dava açıyor Belediye başkanının "torpil" iddialarına MEB'den jet yalanlama: Mesnetsiz Aliyev, "Türkiye sizi savaşa zorluyor" diyen ABD'li muhabire istediğini vermedi: Bu kadar harika bir dostumuz olduğu için oldukça gururluyuz