Karatay Belediyesi Kış Hazırlıklarını Tamamladı - Son Dakika

Karatay Belediyesi Kış Hazırlıklarını Tamamladı

26.11.2012 18:25
Karatay Belediyesi Kış Hazırlıklarını Tamamladı, System.String[]

Karatay Belediyesi, kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte olası kar yağışlarının ilçeyi ulaşım yönünden olumsuz etkilememesi için hazırlıklarını tamamladı.

Karatay Belediyesi, kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte olası kar yağışlarının ilçeyi ulaşım yönünden olumsuz etkilememesi için hazırlıklarını tamamladı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, belediye olarak bir takım kış tedbirleri aldıklarını ve kışa hazır olduklarını ifade etti.

Geçtiğimiz günlerde yeni alınan 6 adet kar küreme ve tuzlama araçlarının yanı sıra 150 ton tuz ve 80 ton solüsyon alındığını belirten Hançerli, ağır kış şartları sırasında bir taraftan tuzlama ekipleri, bir taraftan da iş makineleriyle kar temizliğinin yapılacağını dile getirdi.

Hançerli, oluşabilecek su birikintileri için rogar temizliği ve asfalt yama çalışmalarının bitirildiğini kaydetti.

Muhabir: Sayed Khodaberdi Sadat

Yayıncı: Metin Bolat - KONYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Karatay Belediyesi Kış Hazırlıklarını Tamamladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de seçime günler kala Trump destekçileriyle karşıtları arasında kavga çıktı Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son Dakika: Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürüyor! Gubadlı kent merkezi Ermenistan işgalinden kurtarıldı Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı Ermenistan, Dağlık Karabağ'a getirdiği PKK'lı teröristlere Azerbaycan askeri üniforması giydirdi Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı