Karatay'da Kudüs Caddesi'nde Ağaçlandırma Çalışmaları - Son Dakika

Karatay'da Kudüs Caddesi'nde Ağaçlandırma Çalışmaları

12.01.2012 15:00
Karatay'da Kudüs Caddesi'nde Ağaçlandırma Çalışmaları, System.String[]

Karatay Belediyesi, 2011 yılı içerisinde alt yapı ve asfalt çalışmasının tamamlandığı Kudüs Caddesi'nde orta refüj ve yan kısımlarI ağaçlandırdı.

Karatay Belediyesi, 2011 yılı içerisinde alt yapı ve asfalt çalışmasının tamamlandığı Kudüs Caddesi'nde orta refüj ve yan kısımlarI ağaçlandırdı.

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, yaptığı yazılı açıklamada, Belediye olarak ilçeye yeni caddelerin kazandırılmasıyla birlikte ağaçlandırma çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

Hüdai ve Ankara caddelerine paralel Kudüs Caddesi'nin orta refüjünde ve yan kısımlarında kalan yeşil alanlarda ağaçlandırma çalışmasının yürütüldüğünü ifade eden Hançerli, şunları kaydetti:

"1,5 kilometrelik Kudüs Caddesi'nin yan kısımlarında kalan yeşil alanlarda kirlilik oluşturan molozlar temizlendi. 2012 yılı içerisinde ise öncelikli olarak Saraçoğlu Caddesi, Yeni Ufuk Caddesi, Tepeoğlu, Tekintaş ve Uzun Gazi sokakları ağaçlandırma programına alındı. Önümüzdeki günlerde çalışmalara başlanacak. Gerçekleştirilen yeşil alan ve ağaçlandırma çalışmaları ile Karatay, gün geçtikçe daha yeşil bir görünüme kavuşuyor."

- KONYA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Karatay'da Kudüs Caddesi'nde Ağaçlandırma Çalışmaları - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Bakan Pakdemirli'den yangınlarla ilgili dikkat çeken uyarı: Bugün nem yüzde 10'a düşüyor, çok dikkatli olmamız lazım 00:20 Bakan Pakdemirli'den yangınlarla ilgili dikkat çeken uyarı: Bugün nem yüzde 10'a düşüyor, çok dikkatli olmamız lazım Azerbaycan'dan gelen itfaiyeciler, yangının ortasında kaldı! Arkada tek bir arkadaşlarını bile bırakmadılar 23:51 Azerbaycan'dan gelen itfaiyeciler, yangının ortasında kaldı! Arkada tek bir arkadaşlarını bile bırakmadılar Son Dakika: Muğla Datça açıklarında 4.5 büyüklüğünde deprem 23:12 Son Dakika: Muğla Datça açıklarında 4.5 büyüklüğünde deprem
Koronada herkesi korkutan ihtimal! Daha ölümcül süper varyant geliyor 22:40 Koronada herkesi korkutan ihtimal! Daha ölümcül süper varyant geliyor Van'da sel yıktı geçti! Sulara kapılan bir kadının hali görenleri ürküttü 22:04 Van'da sel yıktı geçti! Sulara kapılan bir kadının hali görenleri ürküttü Son Dakika! Bakan Koca'dan BioNTech aşısı için çağrı: Sevkiyatta birkaç gün azalma olacak 17:50 Son Dakika! Bakan Koca'dan BioNTech aşısı için çağrı: Sevkiyatta birkaç gün azalma olacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yangın felaketiyle sarsılan Türkiye'ye uçak gönderen 4 ülkenin ismini saydı 16:49 Cumhurbaşkanı Erdoğan, yangın felaketiyle sarsılan Türkiye'ye uçak gönderen 4 ülkenin ismini saydı 16:14 "Azerbaycan yangın uçağı gönderdi mi?" diyen Demet Akalın'a Azerbaycanlı takipçisinden sert cevap: Önce ülkenin adını doğru yazın
Advertisement