Karayollarında Durum - Son Dakika

Karayollarında Durum

6 yıl önce

Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayollarında Durum, System.String[]

Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.


Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, Bartın- Safranbolu yolunun 5-34 kilometreleri arasındaki asfalt kaplama çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.


İstanbul Şile- Ağva yolu 23-28 kilometreleri arasında sürdürülen üst yapı çalışmaları dolayısıyla sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerini dikkate almaları isteniyor.


Akşehir-Bağkonak- Yalvaç yolunun 10-12 kilometreleri arasında devam eden patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle hafta içi her gün 14.00-17.00 saatleri arasında yol en fazla 2 saat süre ile ulaşıma kapatılacak.


Mersin- Tarsus otoyolunun 0-10 kilometreleri arasında yapımı sürdürülen heyelan önleme yapıları çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanacak.


Mardin- Midyat yolunun 12-23 kilometreleri arasında devam eden patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle yol aralıklarla trafiğe kapatılacak.


Ceyhan- Yumurtalık yolunun 24-28 kilometreleri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşıma kontrollü olarak izin veriliyor. - Ankara

Haber Yayın Tarihi: 16.08.2014 10:03 Kaynak: AASon Dakika

Elazığ depremini önceden bilen Naci Görür'den yeni uyarı: 5 ilde ciddi tehlike var
Yeşil Bölge'ye atılan bazı füzeler ABD Büyükelçiliği'ne isabet etti! Acun Ilıcalı'nın programında depremzedeler için rekor bağış toplandı

Son Dakika Haberleri