Karayollarında Durum - Son Dakika

Karayollarında Durum

Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Karayollarında Durum, System.String[]

Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, Eğirdir-Gelendost- Bağkonak yolunun 58-81 kilometrelerinde üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle trafik bu kesimde gidiş-geliş olarak sağlanıyor.

İstanbul- Gebze yolunun 0-19 kilometrelerinde Çayırova kavşağı, Anibal kavşağı, Gebze Doğu kavşağı, Dilovası kavşağı ve Eynerce kavşaklarında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Kütahya- Eskişehir yolunda yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun her iki yönünde muhtelif kesimlerinde yolun sağ şeritleri trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer şeritten kontrollü olarak sağlanıyor.

Haber Yayın Tarihi: 26.03.2016 09:28 - Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Karayollarında Durum - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Aleyna Çakır'ın ölümündeki baş şüpheli Ümitcan Uygun neden tutuklanmadı? Çakır ailesinin avukatı her şeyi açıkladı Para için babasını öldüren evlat, kendisini 3. kattan aşağı bıraktı İstanbul Üsküdar'daki iki büfe yıkılıyor! İşletmeciler tepkili Park halindeki araca 32 dakika boyunca zarar veren trans birey, araçta 37 bin lira zarara yol açtı Kamu kurumlarına girişlerde HES kodu uygulaması bugün resmen başladı Alacaklısının çocuklarını kaçırıp pencereye kelepçeledi! Yetmedi, yolladığı fotoğraflarla babayı tehdit etti Sahibinin başında bıçakla beklediği ineği sucuk olmaktan itfaiye ekipleri kurtardı 8 kentte gök gürültülü sağanak yağış görülecek