Karayollarında Durum - Son Dakika

Karayollarında Durum

26.03.2016 09:28
Karayollarında Durum, System.String[]

Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, Eğirdir-Gelendost- Bağkonak yolunun 58-81 kilometrelerinde üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle trafik bu kesimde gidiş-geliş olarak sağlanıyor.

İstanbul- Gebze yolunun 0-19 kilometrelerinde Çayırova kavşağı, Anibal kavşağı, Gebze Doğu kavşağı, Dilovası kavşağı ve Eynerce kavşaklarında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Kütahya- Eskişehir yolunda yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun her iki yönünde muhtelif kesimlerinde yolun sağ şeritleri trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer şeritten kontrollü olarak sağlanıyor.

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Karayollarında Durum - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Uyku sorununun koronavirüs kapma riskini yüzde 250 artırdığı ortaya çıktı Ağabey, tartıştığı kardeşini bıçaklayarak öldürdü Havai fişek patlaması sonucu yaralanan G.Saraylı Elabdellaoui, mayıs ayına kadar hastanede kalacak Siyaset sosyoloğu Prof. Dr. Nur Vergin evinde ölü bulundu Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'den ayrılacak futbolcuların ismini tek tek verdi Oyuncu Zehra Yılmaz, kar pozuyla takipçilerini mest etti Felç geçiren oyuncu Sabina Toziya, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldı