Son Dakika Haberleri: Karayollarında Durum

Karayollarında Durum

11 ay önce

Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Karayollarında Durum, System.String[]
Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu'nun Ümraniye-Hekimbaşı Yavuz Sultan Selim üst geçit (U54) mevkisi 29 kilometresinde bir şerit trafiğe kapatılacak. Çalışmalar nedeniyle İstanbul-Ankara yönünde güney yolu 7 Ağustos Pazartesi günü saat 17.00'de tamamlanacak.

Niğde-Ulukışla- Pozantı ayrımının 0-20. kilometreleri arasında üst yapı çalışmaları nedeniyle (Otoyol Kemerhisar-Otoyol Ulukışla kavşaklarının bulunduğu 0-20. kilometre arasındaki yol trafiğe kapatılarak, bu kesimde Niğde istikametinden Beyağıl Kavşağına olan trafik otoyol Kemerhisar Kavşağından ayrılarak otoyol üzerinden seyredecek, Beyağıl istikametinden Niğde istikametine olan trafik ise otoyol Ulukışla Kavşağından ayrılarak yine otoyol üzerinden sağlanacak.

Korkuteli- Elmalı yolunun 5-17. kilometreleri arası patlatmalı yol yapım çalışmalarının başlatılacağı 7 Ağustos Pazartesiden itibaren yol trafiğe kapatılarak, ulaşım 4 bin 850 kilometrede bulunan kavşakla Ulucak Köyü güzergahından gerçekleştirilecek.Çaya Nezaket Tarifesi! Kibarca İsteyen Daha Az Para Ödüyor Muharrem İnce, AK Parti Mitingine Katılan Tansu Çiller'e Sert Çıktı: Başarılı Olsaydı Partisini Kaldırırdı

Erdoğan: Yenikapı Mitingine 1 Milyon 300 Bin Kişi Katıldı