Son Dakika Haberleri: Karayollarında Durum

Karayollarında Durum

3 ay önce

Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Karayollarında Durum, System.String[]
Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu'nun Ümraniye-Hekimbaşı  Yavuz Sultan Selim üst geçit (U54) mevkisi 29 kilometresinde bir şerit trafiğe kapatılacak. Çalışmalar nedeniyle İstanbul-Ankara yönünde güney yolu 7 Ağustos Pazartesi günü saat 17.00'de tamamlanacak.

Niğde-Ulukışla-Pozantı ayrımının 0-20. kilometreleri arasında üst yapı çalışmaları nedeniyle (Otoyol Kemerhisar-Otoyol  Ulukışla kavşaklarının bulunduğu 0-20. kilometre arasındaki yol trafiğe kapatılarak, bu kesimde  Niğde istikametinden Beyağıl Kavşağına olan trafik otoyol  Kemerhisar Kavşağından ayrılarak otoyol üzerinden seyredecek, Beyağıl istikametinden  Niğde istikametine olan trafik ise otoyol  Ulukışla Kavşağından ayrılarak yine otoyol üzerinden sağlanacak.

Korkuteli-Elmalı yolunun 5-17. kilometreleri arası patlatmalı yol yapım çalışmalarının başlatılacağı 7 Ağustos Pazartesiden itibaren yol trafiğe kapatılarak, ulaşım 4 bin 850 kilometrede bulunan kavşakla  Ulucak Köyü güzergahından gerçekleştirilecek.

"Baykal'ın Beyin Ölümü Gerçekleşti" Yazan Spiker Emre Tilev, Twitter Hesabını Kapattı Erdoğan'ın İstifasını İstediği AK Partili Niğde Belediye Başkanı Görevi Bıraktı
Bakan Çavuşoğlu, Vize Krizi İçin 4 Şart Sunan ABD'ye Sert Çıktı: Türkiye Dayatmalara Boyun Eğmez