Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası - Son Dakika

Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası

09.05.2018 18:36
Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası, System.String[]

Bartın'da, Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında öğrencilere trafik eğitimi verildi.

Bartın'da, Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında öğrencilere trafik eğitimi verildi.

İl Jandarma Komutanlığınca Çakraz Şehit Ahmet Telli İlköğretim Okulu ve Çok Programlı Lisesinde düzenlenen eğitimlerde öğrencilere okul güvenliği, servise binme ve emniyet kemeri takılmasıyla ilgili bilgiler verildi.

Etkinliklerde İl Emniyet ve Sağlık müdürlükleri, AFAD ile jandarma komutanlığınca kent merkezinde trafik farkındalık standı açıldı.

Bartın Valisi Nusret Dirim, stantı ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası - Son Dakika


Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Yaşlı adam, zeytin tarlasında şüpheli şekilde ölü bulundu Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti