Kardemir Karabükspor Mehmet Yıldız ile Anlaştı - Son Dakika

Kardemir Karabükspor Mehmet Yıldız ile Anlaştı

19.01.2012 17:50
Kardemir Karabükspor Mehmet Yıldız ile Anlaştı, System.String[]

Kardemir Karabükspor'ün, Eskişehirspor'dan Mehmet Yıldız ile anlaştığı bildirildi.

Kardemir Karabükspor'ün, Eskişehirspor'dan Mehmet Yıldız ile anlaştığı bildirildi.

Kulüp Başkanı Nevzat Şahin, gazetecilere yaptığı açıklamada, transfer çalışmaları kapsamında titiz davrandıklarını, golcü Mehmet Yıldız ile anlaştıklarını söyledi.

Mehmet Yıldız'ın Karabük'e gelerek imza atacağını anlatan Şahin, şöyle konuştu:

"Mehmet Yıldız ile bugün yapılan görüşmeler sonucu anlaşma sağlandı. Mehmet Yıldız, hafta sonu sahamızda oynayacağımız Trabzonspor maçına yetişecek. Kendisine inanıyor ve güveniyoruz. Takımımızda başarılı olacaktır. Taraftarımızın desteğiyle, yüzümüzün akıyla girdiğimiz mücadeleden başarıyla çıkacağız. Yönetim olarak elimizden geleni yaparak hocamızın belirttiği mevkilere istediği oyuncuları aldık. İnşallah bundan sonra Allah bizi mahcup etmez. Taraftarımızın ve şehrimizin desteğiyle hep birlikte sezon sonunda ligde kalma sevincini yaşarız."

- KARABÜK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kardemir Karabükspor Mehmet Yıldız ile Anlaştı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Memurun fazla mesai ücretine zam! İşte önümüzdeki yıl saat başı verilecek ücret Azeri spiker, Zengilan kentinin işgalden kurtarılması haberini ağlayarak sundu Bakan Selçuk, "Maske kalksın" mesajlarına tepki gösterdi: Bu artık bir rica değil Hemen hemen hepimizde var! Telefon israfı milli serveti eritiyor "Azeri askerleri öldürdük" haberini Serdar Ortaç fotoğrafıyla servis ettiler Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ilk bebekleri dünyaya geldi ABD seçimleri öncesi Trump'ın avukatının otel odasında çekilen görüntüleri deprem etkisi yarattı Tuba Ünsal'ın ekonomik alışverişi! Çocuklarına 10 TL'den tişört, 80 TL'den ayakkabı aldı