Son Dakika Haberleri: Kardeş Katili Ergenekon Sanığı, Kıyafet Yüzünden Yakayı Ele Vermiş

Kardeş Katili Ergenekon Sanığı, Kıyafet Yüzünden Yakayı Ele Vermiş

2 gün önce

Kardeşi Ceylan'ı öldürüp kaçan Ergenekon sanığı Erhan Timuroğlu'nun yakalandığı operasyonun detayları ortaya çıktı. Gündüz kıyafet almaya çıkan Timuroğlu, gece yapılan şok operasyonla yakalanmış.

İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri,  28 Şubat'ta  Ataşehir'de kız kardeşi Ceylan Timuroğlu'nu öldüren  Erhan Timuroğlu'nu her yerde aramaya başladı.  Erhan Timuroğlu ve şoförü Can Fırat A. ile birlikte  Kadıköy'de bir otomobil galerisini silahlarla tarayan Cüneyt A. gözaltına alındı. Timuroğlu'nun kız kardeşiyle ilişkisinin olduğunu düşündüğü iş adamı  Bekir Teker'in işyerlerinin kurşunlanması üzerine ekipler, işadamını da korumaya aldı.

REZİDANSTA AYLARCA GİZLENDİ

Cüneyt A.'nın yakalanmasını ardından  Sancaktepe'de lüks bir rezidansta aylarca gizlenen  Erhan Timuroğlu, evden kıyafet almak için dışarı çıktı. Özel harekat ekipleri gece saat 02.00'de operasyon için harekete geçti. Timuroğlu'nun gizlendiği 27 numaralı daireye baskın yapıldı. Timuroğlu ve A. gözaltına alındı.

CİNAYET İŞLEDİĞİ TABANCA BULUNDU

Operasyon ekipleri,  Erhan Timuroğlu'na evde silah olup olmadığını sordu. Timuroğlu, 2 Kalaşnikof ve 1 tabanca olduğunu söyledi.  Polis ekipleri, tabancanın kız kardeşinin öldürülmesinde kullandığın tabanca mı? sorusuna da Timuroğlu evet yanıtını verdi. Evde yapılan aramalarda, 2 adet Kalaşnikof silah ve Ceylan Timuroğlu'nun öldürülmesinde kullanılan tabanca ele geçirildi. (Kaynak: Akşam)

8 Ay Önce İstanbul'da Bankacı Kardeşini Öldüren Ergenekon Sanığı Erhan Timuroğlu Yakalandı

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Dilek Doğan'ın Ölümüne Yol Açan Polisin 6 Yıllık Hapis Cezası Onandı KKTC ve 9 İlde Eş Zamanlı FETÖ Operasyonu: 25 Rütbeli Asker Gözaltına Alındı
Suudi Arabistan'daki Davada Beraat Eden Eşinin 40 Gündür Yolunu Gözlüyor Mahkeme Bank Asya'nın İflasına Hükmetti