Kardeş Okula Kırtasiye Yardımı - Son Dakika

Kardeş Okula Kırtasiye Yardımı

15.01.2012 16:00
Kardeş Okula Kırtasiye Yardımı, System.String[]

Gaziantep Özel Gonca Anaokulu, kardeş okullarına kırtasiye ve ayakkabı yardımında bulunarak destek oldu.

Gaziantep Özel Gonca Anaokulu, kardeş okullarına kırtasiye ve ayakkabı yardımında bulunarak destek oldu.

Özel Gonca Anaokulu, kardeş okul olarak belirlediği 80. Yıl Anaokulu'nda öğrenim gören kardeşlerine giyim ve kırtasiye yardımında bulunarak büyük bir dayanışma örneği sergiledi.

Özel Gonca Anaokulu Gülcükler sınıfı velileri, öğrencileri kendi elleriyle giydirdi. Hediyelerini fedakar ve yardımsever velilerden alan öğrenciler büyük sevinç yaşadı.

80. Yıl Anaokulu Müdürü Mehmet Ali Akan, yaptığı açıklamada, yardımları gerçekleştiren Özel Gonca Anaokulu'na teşekkür etti.

Akan, şunları kaydetti:

"Kardeş okul projesi kapsamında okulumuza kırtasiye, ayakkabı ve çeşitli hediyelerle destek olan kardeş okul velilerimize de teşekkürlerimi sunuyorum."

Özel Gonca Anaokulu Müdürü Bekir Akçay ise yaptıkları yardımın öğrenci ve ailelerin duyarlılığı ile gerçekleştirildiğini ifade etti.

- GAZİANTEP

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kardeş Okula Kırtasiye Yardımı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

90 milyar dolarlık nükleer denizaltı anlaşması iptal edilen Fransa'dan tepki: Gerçekten sırtımızdan vurulduk 13:21 90 milyar dolarlık nükleer denizaltı anlaşması iptal edilen Fransa'dan tepki: Gerçekten sırtımızdan vurulduk Sınırları zorlayan Eda Taşpınar, kumsalda çırılçıplak poz verdi 13:01 Sınırları zorlayan Eda Taşpınar, kumsalda çırılçıplak poz verdi 6 kurşunla kocası tarafından yaralanan 22 yaşındaki Kadriye, yatağa mahkum kaldı 12:30 6 kurşunla kocası tarafından yaralanan 22 yaşındaki Kadriye, yatağa mahkum kaldı
Gelecek Partisi Antalya Konyaaltı Kadın Kolları Başkanı Hilal Oktay Başaslan ve ailesi palalı saldırıya uğradı 12:09 Gelecek Partisi Antalya Konyaaltı Kadın Kolları Başkanı Hilal Oktay Başaslan ve ailesi palalı saldırıya uğradı Ters dönmüş araçtan hafif yaralı olarak kurtuldu 11:58 Ters dönmüş araçtan hafif yaralı olarak kurtuldu TFF Başkanı Nihat Özdemir, Şenol Güneş'e verilen tazminat hakkındaki soruyu yanıtladı: Konusu bile açılmadı 11:51 TFF Başkanı Nihat Özdemir, Şenol Güneş'e verilen tazminat hakkındaki soruyu yanıtladı: Konusu bile açılmadı
Aşılı ve aşısız olarak koronaya yakalanan 2 gencin akciğer tomografisinde dikkat çeken fark 11:45 Aşılı ve aşısız olarak koronaya yakalanan 2 gencin akciğer tomografisinde dikkat çeken fark Obama, yıllar sonra Türkiye ziyareti hakkında konuştu: Başkan olarak ilk yurt dışı turumda İstanbul'u ziyaret ettim ve bu harikaydı 11:04 Obama, yıllar sonra Türkiye ziyareti hakkında konuştu: Başkan olarak ilk yurt dışı turumda İstanbul'u ziyaret ettim ve bu harikaydı
Advertisement