Kardeşinin Ölümüne Neden Olan Çocuk Psikolog Eşliğinde İfade Verecek (2) - Son Dakika

Kardeşinin Ölümüne Neden Olan Çocuk Psikolog Eşliğinde İfade Verecek (2)

14.02.2012 17:14
Kardeşinin Ölümüne Neden Olan Çocuk Psikolog Eşliğinde İfade Verecek (2)

Alanya'da, oynadığı av tüfeğinin ateş alması sonucu kardeşi 11 yaşındaki S.G.'nin ölümüne neden olan 14 yaşındaki K.G., bugün öğleden sonra Adliye'ye sevk edildi.

Kardeşinin ÖLÜMÜNE NEDEN OLAN ÇOCUK PSİKOLOG EŞLİĞİNDE İFADE VERECEK (2)

SERBEST BIRAKILDI

Alanya'da, oynadığı av tüfeğinin ateş alması sonucu kardeşi 11 yaşındaki S.G.'nin ölümüne neden olan 14 yaşındaki K.G., bugün öğleden sonra Adliye'ye sevk edildi. Psikolog ve avukat eşliğinde Cumhuriyet savcısına ifade veren K.G., tüfeğin kardeşinin elinde olduğunu söyledi. Tüfeği aldığı sırada istemeden tetiğe dokunduğu ve bu sırada ateş aldığını anlatan K.G., "Çok üzgünüm" dedi. Savcılıktaki ifadesinin ardından serbest bırakılan K.G,. ailesine teslim edildi. - Antalya/ Alanya

Kaynak: DHA
4 gün enkaz altında kaldı, yağmurla ıslanan bez parçasının suyunu sıkıp içti 4 gün enkaz altında kaldı, yağmurla ıslanan bez parçasının suyunu sıkıp içti 4 gün enkaz altında kaldı, yağmurla ıslanan bez parçasının suyunu sıkıp içti 4 gün enkaz altında kaldı, yağmurla ıslanan bez parçasının suyunu sıkıp içti Dursun Özbek: 'Rasciha'ya yapılan hareket Konya'da penaltı değil ama Alanya'da penaltı. Dursun Özbek: 'Rasciha'ya yapılan hareket Konya'da penaltı değil ama Alanya'da penaltı.

Son Dakika Güncel Kardeşinin Ölümüne Neden Olan Çocuk Psikolog Eşliğinde İfade Verecek (2) - Son Dakika


Advertisement