'Kardeşler aç abi' pankartıyla dilenen kadının kucağından bez bebek çıktı - Son Dakika

'Kardeşler aç abi' pankartıyla dilenen kadının kucağından bez bebek çıktı

23.01.2021 13:40

Şile'de kucağında taşıdığı bez bebek ile dilencilik yapan kadının oyununu vatandaşlar ortaya çıkardı. Yaşanan o anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

Şile yolu üzerinde uzun süredir kucağında bebek battaniyesine sarılı vaziyette yüzünü gizleyerek dilencilik yapan kadın çevredeki vatandaşların dikkatini çekti. Kadının yanına giden iki şahıs, dilenci kadından kucağındaki kundağı açmasını isteyince tepkiyle karşılaştı.

BATTANİYENİN ALTINDAN BEZ BEBEK ÇIKTI

Durumdan şüphelenen vatandaşlar dilenci kadının kucağındaki battaniyeyi, kadının tüm müdahalelerine rağmen açmayı başardı. Açılan battaniyenin altından ise bez bebek çıktı.

OLAN BİTEN CEP TELEFONU KAMERASINDA

Dilencilik yapan kadın, durumun yetkililere bildirilmesi sonrası, hakkında cezai işlem yapılmak üzere zabıta ekiplerine teslim edildi. Yaşanan o anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

Öte yandan dilenci kadının elindeki "Kardeşler aç abi" yazısı ise dikkatlerden kaçmadı.

'Kardeşler aç abi' pankartıyla dilenen kadının kucağından bez bebek çıktı

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa 'Kardeşler aç abi' pankartıyla dilenen kadının kucağından bez bebek çıktı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ekranların vazgeçilmez dizisi Sadakatsiz, kadrosuna Ali İl'i dahil etti Türk Telekom Stadı'nda karşılaşma başladı! Canlı anlatım Günlerdir uyarıları yapılan çöl tozları Trakya'dan yurda giriş yaptı Pentagon'dan Bakan Akar'a Yunanistan yanıtı: S-400 sistemi, S-300'den daha tehlikeli Bakan Elvan, en çok alkol vergisi ödeyen 5 ili açıkladı! Zirve İstanbul'un Kendilerini polis olarak tanıtan çift, yaşlı insanlar üzerinden 360 bin TL'lik vurgun yaptı Çengelköy'de balıkçıya uğrayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 10 kiloluk lagos balığı aldı Keskin nişancı simülatörünün başına geçen Bakan Akar, 450 metre uzaklıktaki hedefi tek atışta vurdu