Karganın Kayak Keyfi Kamerada - Son Dakika

Karganın Kayak Keyfi Kamerada

13.01.2012 07:06
Karganın Kayak Keyfi Kamerada, System.String[]

Rusya'da, karla kaplı çatıda kavanoz kapağıyla kayak yapan karganın görüntüleri izleyenleri hayrete düşürüyor.

Rusya'da, karla kaplı çatıda kavanoz kapağıyla kayak yapan karganın görüntüleri izleyenleri hayrete düşürüyor. Video paylaşım sitelerinde binlerce kişinin tıkladığı görüntülerde, Rusya'da etkisini gösteren soğuk kış şartlarının tadını çıkaran bir karganın, kar kaplı çatıda yaptığı kayak keyfi yer alıyor.

Üzerine binerek kaydığı kapağını gagasına alıp tekrar yukarı çıkan karga, defalarca kaydıktan sonra uçup gözden kayboluyor. Rus bir ailenin, evlerinin penceresinden kamerasına kaydettiği bu sıra dışı olay sosyal paylaşım sitelerinde de izlenme rekorları kırıyor.

Görüntülerde bir çocuğun, "Belki de bizimle eğleniyor" dediği duyuluyor. Videoya yapılan yorumlarda, karganın kayak yapan bir kişiden bu hareketi görüp taklit etmiş olabileceği belirtiliyor.

Kargaların kutu ve kavanoz gibi eşyalardan yiyecek çıkarabilmek için başka araçlar kullanabildikleri biliniyor. İnternette hayvanların ilginçlikleri ile ilgili paylaşımların büyük çoğunluğunu kargaların oluşturduğu da biliniyor.

Karganın Kayak Keyfi Kamerada
Karganın Kayak Keyfi Kamerada

- Kaynak: CHA

Son Dakika Dünya Karganın Kayak Keyfi Kamerada - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Eğlence mekanlarına getirilen gece yarısı yasağı erken saate çekiliyor Son Dakika: Türkiye'de 28 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 77 kişi vefat etti, 2305 yeni vaka tespit edildi Almanya, vaka artışı nedeniyle Türkiye'nin tamamını riskli bölge ilan etti Fransız milletvekili Reitzer'den Ermenistan'ın Azerbaycan topraklarını işgaline tepki Ali Koç'tan dikkat çeken Gökhan Gönül sözleri: Para için gitti algısı içimi çok acıtmıştı Anketlere göre, seçime 6 gün kala Biden önde, Trump arayı kapatıyor CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı