"Karımla Evleniyorum" Osmaniye'de Sahnelenecek - Son Dakika

"Karımla Evleniyorum" Osmaniye'de Sahnelenecek

19.01.2012 11:50

Adana Devlet Tiyatrosunun, "Karımla Evleniyorum" adlı oyununu Osmaniye'de sahneleyeceği bildirildi.

Adana Devlet Tiyatrosunun, "Karımla Evleniyorum" adlı oyununu Osmaniye'de sahneleyeceği bildirildi.

İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Tabur, yaptığı yazılı açıklamada, iki perdelik oyunun, 28 Ocak Cumartesi günü saat 20.00'de Cebelibereket Kültür Merkezi'nde sahneleneceğini belirtti.

Tabur, bilet ücretinin, siviller için 5, öğrenci, asker ve öğretmenler için ise 3 TL olduğunu, biletlerin Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nden temin edilebileceğini kaydetti.

- OSMANİYE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel 'Karımla Evleniyorum' Osmaniye'de Sahnelenecek - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ibrahimovic'ten Ronaldo'ya koronalı gönderme: Sen Zlatan değilsin, virüse meydan okuma Yapay zekalı kameralar, hakemin keliyle topu karıştırınca gol ekrana yansımadı Slovakyalı şirket, üç dakika içerisinde otomobilden uçağa dönüşen araç geliştirdi Son Dakika! Putin: Karabağ görüşmelerinde Türkiye dahil birçok ülke yer almalı Son dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro rekor üstüne rekor kırıyor Ünlü oyuncu Melisa Döngel, arkadaşlarıyla gittiği kafeye alınmayınca olay çıkardı: Sizi bitireceğim Bu acıya yürek dayanmaz! Evde çıkan yangında kardeşler mahsur kaldı, 8 aylık bebek kurtarılamadı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hajiyev: Karabağ'ın sözde Savunma Bakanı Celal Harutyunyan cehenneme gönderildi