Karıncalar-Bir Savaş Vardı", Bursa'da Sahnelenecek - Son Dakika

Karıncalar-Bir Savaş Vardı", Bursa'da Sahnelenecek

29.09.2017 11:59
Karıncalar-Bir Savaş Vardı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın, "Karıncalar-Bir Savaş Vardı" adlı oyunu yarın Bursa'da seyirciyle buluşacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın, "Karıncalar-Bir Savaş Vardı" adlı oyunu yarın Bursa'da seyirciyle buluşacak.

Boris Vian ve John Steinbeck'in yazdığı, Ergun Üğlü'nün yönettiği oyun, yarın 22. Uluslararası Bursa Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali kapsamında Uğur Mumcu Sahnesi'nde izleyici karşısına çıkacak.

Mert Turak'ın rol aldığı tek kişilik oyunun konusu kısaca şöyle:

"Bir asker, nedenini bilmediği ve hiçbir şeyini anlayamadığı savaşta firar eder. Özgürlüğe koşup sevgilisine kavuşacağını sanırken ayağı bir mayına kilitlenir. İşgal için gittiği topraklarda kendine esir olan asker, hayatta kalabilmek için, topuğunu mayından ayırmamak zorundadır."

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Karıncalar-Bir Savaş Vardı', Bursa'da Sahnelenecek - Son Dakika


Son Dakika

Doğduğun Ev Kaderindir'de yürek sızlatan sahne! Burhan önce Müjgan'ı sonra kendini vurdu Adana, Samsun ve Ordu'da son iki haftada vaka sayısının %100 arttığını söyleyen Bakan Koca uyardı: Sınavımız devam ediyor Son Dakika: Koronavirüs aşısında kimler öncelikli olacak? Bilim Kurulu, aşılamada 4 aşamayı belirledi Canlı yayında şoke eden itiraf! Evli ve 5 çocuk babası şahıs, 18 yaşındaki kızı alıkoydu Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Recep Öztürk: Koronavirüs etkisini 2022'nin ilk aylarına kadar sürdürebilir Çin'de mezbahada 'sosis' yapılmak için bekleyen 40 köpek bulundu Oyuncu Melis Birkan'ın yeni mesleği şaşırttı! Hobisi işi oldu Edip Akbayram'ın kızı Türkü'nün, babası için paylaştığı mesaj yanlış anlaşılınca olanlar oldu