Karıncalar-Bir Savaş Vardı", Bursa'da Sahnelenecek - Son Dakika

Karıncalar-Bir Savaş Vardı", Bursa'da Sahnelenecek

29.09.2017 11:59
Karıncalar-Bir Savaş Vardı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın, "Karıncalar-Bir Savaş Vardı" adlı oyunu yarın Bursa'da seyirciyle buluşacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın, "Karıncalar-Bir Savaş Vardı" adlı oyunu yarın Bursa'da seyirciyle buluşacak.

Boris Vian ve John Steinbeck'in yazdığı, Ergun Üğlü'nün yönettiği oyun, yarın 22. Uluslararası Bursa Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali kapsamında Uğur Mumcu Sahnesi'nde izleyici karşısına çıkacak.

Mert Turak'ın rol aldığı tek kişilik oyunun konusu kısaca şöyle:

"Bir asker, nedenini bilmediği ve hiçbir şeyini anlayamadığı savaşta firar eder. Özgürlüğe koşup sevgilisine kavuşacağını sanırken ayağı bir mayına kilitlenir. İşgal için gittiği topraklarda kendine esir olan asker, hayatta kalabilmek için, topuğunu mayından ayırmamak zorundadır."

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Karıncalar-Bir Savaş Vardı', Bursa'da Sahnelenecek - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Sahte içki operasyonunda gözaltına alınan 100 şüpheliden 40'ı tutuklandı Paraları Türk lirası karşısında değer kazanınca Bulgarlar Edirne'ye akın etti Elini kıyma makinesine kaptıran asker, 2 saatlik operasyonla kurtarıldı Durak dışında olduğu için kendisini almayan şoföre kızan kadın taksiyle takip ettiği otobüsü kırmızıya boyadı ABD başkanlığı için yarışan Biden, ücretsiz koronavirüs aşısı sözü verdi Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Hadise ve Kaan Yıldırım, ailelerinin onay vermesiyle evlilik kararı aldı